ipanek
The Art of sharing

Gdzie i jak wynajmiesz samochód w Warszawie?

Warszawa jest największym rynkiem transportowym w Polsce, który nieustannie od lat rozwija się w bardzo dynamicznym tempie. Dostępne na nim rozwiązania, jakie oferuje firma iPanek, nowoczesna wypożyczalnia samochodów. Centrum Handlowe Promenada to jedna z obsługiwanych przez nas lokalizacji w Warszawie. Sprawdź, dlaczego warto nas tu odwiedzić i na jakich zasadach funkcjonuje u nas wynajem pojazdów.

Gdzie wynająć samochód w Warszawie?

Wypożyczalnia iPanek obsługuje kilkadziesiąt punktów w Polsce, gdzie prowadzimy wynajem aut. Centrum Handlowe Promenada jest idealnym miejscem dla wszystkich osób, które chcą wynająć samochód w Warszawie. To największy obiekt handlowo-usługowy po prawej stronie Wisły znajdujący się przy ul. Ostrobramskiej 75c. Do dyspozycji klientów jest tu ponad 100 sklepów, w których można zaopatrzyć się w produkty polskich i zagranicznych marek. Zadbano również o stronę rozrywkową i gastronomiczną. Trafisz tutaj bez problemu – Ostrobramska jest doskonale skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. Udzielimy Ci wszelkich informacji dotyczących naszej oferty oraz pomożemy wybrać rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb!

Do kogo jest adresowany wynajem samochodów w Warszawie?

W iPanek wypożyczysz samochód do celów prywatnych. Prowadzimy również wynajem aut dla firm w Centrum Handlowym Promenada. Każdy, kto chce nawiązać z nami współpracę, powinien określić swoje oczekiwania względem pojazdu oraz długości najmu. Dla klientów indywidualnych i biznesowych przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety – dzięki dużej różnorodności w tym zakresie znajdziesz dla siebie opcję, która będzie Ci odpowiadać pod kątem ceny oraz zawartości. Nasi klienci potrzebują samochodów z rozmaitych powodów. Auta są niezbędne nie tylko do prowadzenia firmy, ale także na co dzień do celów prywatnych. Nasza oferta jest skierowana do bardzo szerokiego grona odbiorców, którzy szanują swój czas i pieniądze. Jako sprawdzony i doświadczony partner biznesowy jesteśmy w stanie zaproponować warunki najmu, które sprostają wymogom nawet najbardziej wymagających kierowców.

Na jak długo wynajmiesz samochód od iPanek?

Osobom prywatnym i prowadzącym działalność gospodarczą oferujemy krótkoterminowy wynajem aut w Centrum Handlowe Promenada. Tutaj również odbierzesz lub zostawisz zarezerwowany wcześniej pojazd. Chcąc dokonać stosownej rezerwacji, wypełnij formularz zamieszczony na stronie wypożyczalni iPanek. Należy w nim podać termin, godzinę i miejsce odbioru oraz zwrotu samochodu. Cała procedura zajmie Ci zaledwie kilka minut! Jeśli jednak pojazd niezbędny jest na dłużej, wówczas z pomocą przychodzi długoterminowy wynajem aut w Centrum Handlowym Promenada. To sprawdzony sposób na użytkowanie pojazdu bez konieczności kupowania go na własność czy leasingowania. Bez względu na to, czy chcesz wypożyczyć go dla firmy, czy interesuje Cię wynajem aut dla osób prywatnych w Centrum Handlowym Promenada, czekamy tu na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 09:00-13:00.