ipanek
ipanek

We share mobility to connect people

Międzynarodowe Lotnisko im. Fryderyka Chopina na Okęciu w Warszawie jest największym portem lotniczym w Polsce. Codziennie korzystają z niego tysiące turystów i biznesmenów. Wielu podróżnych zostaje w stolicy na kilka dni, inni wracają po dłuższych i krótszych wyprawach po świecie. Dla każdej z tych osób przygotowaliśmy inną usługę transportu indywidualnego z Warszawa‑Okęcie lotnisko. Wypożyczalnia samochodów iPanek oferuje system rezerwacji wynajmowanych aut online, w wymiarze krótkoterminowym lub długoterminowym. Możesz więc w sposób elastyczny dopasować pożądaną usługę do swoich oczekiwań.

Wynajem auta na kilka dni – jak to zrobić?

Nasza wypożyczalnia iPanek pozwoli Ci wynająć samochód na kilka dni, na przykład w związku z pobytem biznesowym czy turystycznym w Warszawie. Także i wtedy, gdy nie masz samochodu z uwagi na konieczną naprawę, możesz skorzystać z naszej oferty.

Wynajem samochodu w krótkoterminowym wymiarze nie musi oznaczać, że nasz klient powinien przyjechać do naszej wypożyczalni w Warszawie – Okęcie lotnisko. Wynajem aut możliwy jest także online, dzięki prostemu systemowi rezerwacyjnemu, jaki dostępny jest na naszej stronie. Wpisujesz tak właściwie tylko kilka ważnych informacji, jak data i czas odbioru pojazdu oraz dogodne miejsce oraz data, czas i miejsce zwrotu samochodu do wypożyczalni iPanek. Kiedy już to ustalisz, wyświetlą Ci się dostępne w takiej lokalizacji wszystkie nasze samochody, a tych jest sporo.

Sama rezerwacja auta odbywa się szybko i skutecznie, dzięki czemu nie musisz poświęcić na to zbyt dużo czasu. Auto podejmujesz z miejsca, które jest dla Ciebie dogodne – udostępniamy auta np. w Warszawie‑Okęcie lotnisko. Wynajem samochodów od firmy iPanek jest bardzo prostą czynnością. Możesz korzystać z takiej usługi wtedy, gdy tego potrzebujesz, bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z klasycznym wynajmowaniem pojazdów mechanicznych.

Wynajem krótko- i długoterminowy

Poza prowadzeniem działalności wynajmu krótkoterminowego samochodów, nasza firma iPanek ma w swojej ofercie elastyczną usługę transportową w postaci wynajmu długoterminowego dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Czas wynajęcia rozpoczyna się już od 31 dni i stosujemy 14-dniowy okres wypowiedzenia. Przy wynajmie nie ponosisz kosztów związanych z ubezpieczeniem, serwisem czy naprawami, co zmniejsza Twoje koszty zapewnienia Ci środka transportu.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji również w Warszawie‑Okęcie lotnisko. Wypożyczalnia aut iPanek zlokalizowana jest przy ulicy Żwirki i Wigury 1. Jesteśmy czynni w godzinach od 9:00 do 22:00 od poniedziałku do piątku, a w weekendy w godzinach od 9:00 do 20:00. Możesz zarezerwować auto na odpowiedni okres przez internet, a my oddamy Ci je do dyspozycji np. od razu po przylocie. Fakt, że Ty bądź Twój kontrahent otrzymacie auto bezzwłocznie podwyższa komfort korzystania z usługi. Kiedy będziesz chciał się rozliczyć, wystarczy, że zostawisz wynajmowane auto w jednej z naszych wypożyczalni iPanek na terenie Warszawy.