ipanek
The Art of sharing

Wypożyczalnia samochodów Wilno lotnisko

Planujesz podróż samolotem do Wilna? Warto pomyśleć o zorganizowaniu transportu, który ułatwi komfortowe poruszanie się po stolicy Litwy. Wypożyczalnia iPanek oferuje wynajem nowoczesnych i wygodnych samochodów. Nasze usługi adresujemy do klientów biznesowych i prywatnych – proponujemy atrakcyjne stawki i elastyczne warunki umów obejmujące wynajem krótkoterminowy i długoterminowy. Dzięki współpracy z naszą wypożyczalnią zyskujesz dostęp do różnych modeli aut, z których możesz swobodnie korzystać na podstawie jasnych i przejrzystych zasad.

Potrzebujesz auta na krótki pobyt w Wilnie? Zarezerwuj je online!

Rezerwacja online to szybki i sprawdzony sposób na zarezerwowanie samochodu w jednym z naszych oddziałów – w tym na lotnisku w Wilnie. Cała procedura przebiega bardzo sprawnie i nie zajmuje więcej niż 10 minut. Wejdź na stronę wypożyczalni iPanek i wypełnij elektroniczny formularz rezerwacji. Określ datę i godzinę oraz miejsce odbioru i zwrotu samochodu, a następnie wybierz pojazd, który najbardziej Ci odpowiada. Rezerwację sfinalizujesz po podaniu swoich danych oraz okazaniu ważnego prawa jazdy i drugiego dokumentu tożsamości (dowodu osobistego lub paszportu). Jeżeli wynajmujesz samochód do celów prywatnych, poprosimy Cię również o numer karty kredytowej – zostanie na niej zablokowana kaucja w formie preautoryzacji. Decydując się na odbiór samochodu w lokalizacji Wilno-lotnisko, wynajem aut możesz zakończyć w innym z naszych autoryzowanych punktów. Wypożyczenie fotelika dla dziecka czy dopisanie to umowy kolejnego kierowcy to przykłady dodatkowych opcji, z których chętnie korzystają nasi klienci. Przy dziennym limicie kilometrów do 100 km obniżamy cenę najmu!

Długoterminowy wynajem samochód – z iPanek to proste!

Mobilność to klucz do sukcesu we współczesnym świecie biznesu. W sytuacji, gdy prowadzisz działalność na Litwie lub współpracujesz z firmami funkcjonującymi w Wilnie czy w innych miastach w tym kraju, efektywna i niezawodna flota firmowa to absolutna podstawa! Dzięki długoterminowej współpracy z wypożyczalnią iPanek rozbudujesz ją wedle konkretnych oczekiwań i preferencji zgodnych z profilem Twojej firmy! Dajemy Ci do wyboru wszystkie modele aut dostępne w naszej ofercie – zaczynając od samochodów osobowych, poprzez SUV-y,  na dostawczych pojazdach kończąc. Nie musisz ograniczać się zarówno do wypożyczania konkretnej klasy samochodu, jak i ilości i długości wynajmów. Wynajem długoterminowy pozwoli Ci i Twoim pracownikom korzystać z  samochodów bez ponoszenia kosztów związanych z utratą wartości, serwisu czy ubezpieczenia. W zamian za stały miesięczny czynsz zyskujesz szereg udogodnień, oszczędzając w ten sposób czas i pieniądze.

Oddział wypożyczani iPanek na lotnisku w Wilnie czynny jest przez 7 dni w tygodniu – od poniedziałku do niedzieli – w godzinach od 8 do 23.59. W Wilnie pod numerem telefonu +37065164444 uzyskasz wszelakie informacje dotyczące naszej oferty najmu samochodu, a nasi pracownicy chętnie pomogą Ci w wyborze najlepszych rozwiązań!