ipanek
The Art of sharing

Wynajem aut dla firm i osób prywatnych w Warszawie

Wybierasz się do Wrocławia i potrzebujesz samochodu? Chcesz wzmocnić firmową flotę? Zakup pojazdu jest dla Ciebie z różnych powodów nieuzasadnionym wydatkiem? W takim układzie idealnym rozwiązaniem jest wynajem, jaki oferuje nasza wypożyczalnia samochodów. Centrum Handlowe Arkady Wrocławskie to idealne miejsce, gdzie załatwisz związanie z tym formalności oraz uzyskasz niezbędne informacje i profesjonalne wsparcie przy wyborze najlepszego dla Ciebie rozwiązania.

Krótkoterminowy wynajem samochodów – rezerwuj online!

Opcję rezerwacji online wprowadziliśmy dla kierowców, których interesuje krótkoterminowy wynajem aut. Centrum Handlowe Arkady Wrocławskie może być miejscem odbioru lub zwrotu zarezerwowanego wcześniej pojazdu. Formularz rezerwacyjny znajdziesz na stronie wypożyczalni iPanek. To Ty określasz termin, godzinę i miejsce odbioru oraz zwrotu samochodu, a my przedstawiamy Ci propozycje pojazdów do wyboru. Przy okazji decydujesz także o tym, czy chcesz skorzystać z dodatkowych usług takich jak np. wyjazd wynajętym autem za granicę, dopisanie do umowy drugiego kierowcy czy wypożyczenie fotelika dla dziecka. Otrzymasz zniżkę, jeżeli ustalisz dzienny limit przejechanych kilometrów na poziomie do 100 km. Formuła krótkoterminowa funkcjonuje jako wynajem dla klientów indywidualnych oraz jako wynajem aut dla firm w Centrum Handlowym Arkady Wrocławskie.

Długoterminowy wynajem samochodów od iPanek

Nasza wypożyczalnia prowadzi także długoterminowy wynajem aut w Centrum Handlowym Arkady Wrocławskie. To doskonała alternatywa dla zakupu pojazdu na własność oznaczającego zawsze szereg obowiązków i związanych z tym wydatków. Nasi klienci wskazują sporo zalet, jakimi wyróżnia się długoterminowy wynajem aut w Centrum Handlowym Arkady Wrocławskie. Elastyczne warunki korzystania z usługi, jasne i przejrzyste umowy oraz nowoczesna flota składająca się z wygodnych i bezpiecznych samochodów – na to właśnie możesz liczyć, nawiązując współpracę z wypożyczalnią iPanek. Jako przedsiębiorca zyskujesz podwójnie, ponieważ wydatki na wynajem możesz zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu. Ponadto nie obniżą one zdolności kredytowej Twojej firmy. Zapewniamy, że przez cały okres najmu wysokość miesięcznej raty nie zmieni się, co pozwala swobodnie planować budżet firmowy lub domowy. Wypożyczając od nas samochód, nie musisz martwić się m.in. przeglądami okresowymi pojazdu, naprawami, serwisem, ubezpieczeniem czy utratą wartości samochodu w czasie. To my się tym zajmujemy!

Chcesz wspomóc flotę swojej firmy? W centrum Twojego zainteresowania jest wynajem aut dla osób prywatnych? Centrum Handlowe Arkady Wrocławskie to obiekt handlowo-usługowy położony w centrum Wrocławia, które jest znakomicie skomunikowane z innymi częściami stolicy Dolnego Śląska. Jesteśmy tutaj do Twojej dyspozycji przez cały tydzień: od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 09:00-13:00. Gwarantujemy, że współpraca z wypożyczalnią iPanek przyniesie Ci same korzyści!