ipanek
The Art of sharing

Wynajem samochodów we Wrocławiu

Chcesz wynająć auto we Wrocławiu w atrakcyjnej cenie i na korzystnych warunkach? Koniecznie sprawdź, co ma w tym zakresie do zaoferowania nasza wypożyczalnia samochodów. Centrum Handlowe Dominikańska to jedna z lokalizacji w stolicy Dolnego Śląska obsługiwanych przez firmę iPanek. Specjalizujemy się w nowoczesnych usługach transportowych adresowanych do szerokiego grona odbiorców. Bez względu na to, czy potrzebujesz pojazdu do celów prywatnych, czy związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, u nas znajdziesz odpowiednie rozwiązanie!

Wynajem samochodów online

Wynajem samochodów za pośrednictwem internetu to udogodnienie dla kierowców, których interesuje krótkoterminowy wynajem aut. Centrum Handlowe Dominikańska jest miejscem, gdzie uzyskasz wszelakie informacje na temat. Tu również odbierzesz zarezerwowany wcześniej pojazd. W całym kraju mamy kilkadziesiąt punktów, w których można zakończyć wynajem aut. Centrum Handlowe Dominikańska nie musi być zatem lokalizacją, gdzie oddasz samochód. W formularzu zamieszczonym na stronie wypożyczalni iPanek określasz ponadto termin i godzinę odbioru i zwrotu pojazdu. Przy okazji możesz skorzystać z naszych dodatkowych usług takich jak np. wypożyczenie fotelika dla dziecka, uwzględnienie w umowie drugiego kierowcy czy wyjazd naszym samochodem za granicę. Jeśli zależy Ci na obniżeniu ceny usługi, ustal dzienny limit przejechanych kilometrów do 100 km.

Samochód na długi termin? Z iPanek to łatwe!

Prowadzimy długoterminowy wynajem aut w Centrum Handlowym Dominikańska – zarówno jako usługę dla przedsiębiorców, jak i jako wynajem aut dla osób prywatnych. Centrum Handlowe Dominikańska znajduje się w centrum Wrocławia pomiędzy Placem Dominikańskim oraz ulicami: bł. Czesława i Oławską. To bardzo dogodna lokalizacja – tym bardziej, że mowa tu o jednym z najpopularniejszych obiektów handlowo-usługowych w stolicy Dolnego Śląska. Wynajem długoterminowy to najlepsza alternatywa dla leasingu oraz zakupu samochodu na własność. Płacisz co miesiąc ratę stałej wysokości i nie musisz się martwić o utratę wartości pojazdu w czasie. My zajmujemy się kwestiami związanymi z ubezpieczeniem czy serwisem, a Ty oszczędzasz cenny czas i pieniądze. Po zakończeniu umowy oddajesz auto do wypożyczalni. Dodatkowo zyskasz, jeżeli w rachubę wchodzi wynajem aut dla firm w Centrum Handlowym Dominikańska. Wydatki poniesione na ten cel zaliczysz do kosztów uzyskania przychodu, nie wpłyną też one na zdolność kredytową prowadzonego przez Ciebie biznesu. Pozwolą Ci natomiast na swobodne planowanie budżetu bez ryzyka zachwiania płynności finansowej.

Odwiedź nasze biuro w Centrum Handlowym Dominikańska i przekonaj się, jak proste jest obecnie wypożyczenie samochodu – bez względu na to, w jakim celu jest on Ci potrzebny. Jesteśmy tutaj do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 09:00-13:00. Jako sprawdzony partner biznesowy z wieloletnim doświadczeniem dbamy o najwyższe standardy obsługi klientów!