ipanek
The Art of sharing

Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu

Kupić na własność czy leasingować? A może warto zdecydować się na wynajem aut? Centrum Handlowe Sky Tower to idealne miejsce we Wrocławiu, gdzie można załatwić związane z tym formalności. To od Ciebie zależy, na jak długo wynajmiesz samochód! Zapoznaj się z ofertą firmy iPanek i wybierz rozwiązanie, które pod kątem ceny i zawartości odpowiada Twoim preferencjom. Od nas otrzymasz profesjonalne wsparcie na wszystkich etapach współpracy.

Szukasz samochodu na krótki termin? Zarezerwuj go online!

Opcja rezerwacji online jest udogodnieniem dla tych kierowców, których interesuje krótkoterminowy wynajem aut w Centrum Handlowym Sky Tower. Zgłoś się do nas i podpisz umowę! W celu usprawnienia procedur możesz wcześniej dokonać stosownej rezerwacji. Wystarczy wejść na stronę wypożyczalni iPanek i wypełnić zamieszczony tam formularz. Ty określasz termin, godzinę i miejsce odbioru oraz zwrotu pojazdu, a my przedstawiamy Ci propozycje różnych samochodów. Opłata za wynajem to wypadkowa paru czynników. Uwzględnione w niej zostaną również dodatkowe usługi, o ile oczywiście z nich skorzystasz, np. wypożyczenie fotelika dla dziecka czy dopisanie do umowy drugiego kierowcy. Wypożyczonym od nas pojazdem możesz wyjechać za granicę, ale musisz nas koniecznie o tym poinformować w trakcie rezerwacji! Przy ustaleniu dziennego limitu kilometrów do 100 km obniżamy cenę usługi! Wypożyczając samochód na krótki termin, nie ponosisz wielu kosztów wiążących się z posiadaniem go na własność. Oszczędzasz w ten sposób swój czas i pieniądze. Odnosi się to zarówno do sytuacji, kiedy wypożyczasz pojazd do celów biznesowych, jak i przypadków, gdy w rachubę wchodzi wynajem aut dla osób prywatnych. Centrum Handlowe Sky Tower nie musi być punktem odbioru pojazdu – możesz oddać go w jednej z kilkudziesięciu innych obsługiwanych przez nas lokalizacji na terenie Polski!

Potrzebujesz samochodu na dłużej? Nic prostszego!

Prowadzimy również długoterminowy wynajem aut w Centrum Handlowym Sky Tower. Z tej formuły najmu najchętniej korzystają przedsiębiorcy. Wymienić da się zresztą sporo zalet, jakimi wyróżnia się wynajem aut dla firm w Centrum Handlowe Sky Tower. To nade wszystko doskonała alternatywa dla zakupu pojazdu na własność oraz leasingu. Pozwala użytkować auto na bardzo elastycznych zasadach – na podstawie jasnej i przejrzystej umowy. nie przejmujesz się utratą wartości auta w czasie, a także kwestiami związanymi m.in. z tankowaniem czy serwisem. Przy wynajmie samochodów dla firmy wydatki poniesione na cel zaliczysz do kosztów uzyskania przychodu, nie wpłyną one także na zdolność kredytową prowadzonego przez Ciebie biznesu.

Koniecznie sprawdź, co ma Ci do zaproponowania nasza wypożyczalnia samochodów w Centrum Handlowym Sky Tower. Czekamy tutaj na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 09:00-13:00. Obiekt ten znajduje się w samym centrum Wrocławia, więc na pewno trafisz tu bez problemu! Jako sprawdzony partner w interesach gwarantujemy najwyższe standardy obsługi!