ipanek
ipanek

We share mobility to connect people

 

Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu

Do pracy, w celach biznesowych, podczas organizacji różnego rodzaju eventów, jak i do celów prywatnych – wynajem samochodów może być potrzebny w wielu różnych przypadkach. Warto znaleźć taką wypożyczalnię, która będzie świadczyła dla nas usługi na odpowiednim i oczekiwanym przez nas poziomie jakości. Nasza wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu może stać się dla Ciebie takim partnerem, który nigdy Cię nie zawiedzie. Świadczymy wszechstronne usługi, które obejmują wynajem aut we Wrocławiu na doby lub w dłuższym terminie. Dzięki temu jesteśmy w stanie właściwie dopasować nasze usługi do indywidualnych potrzeb naszych klientów, poszukujących odpowiedniej wypożyczalni aut we Wrocławiu.

Czym wyróżnia się nasz wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu?

Dlaczego klient miałby zdecydować się na wynajem samochodów we Wrocławiu od naszej firmy? Możemy wskazać wiele argumentów, które pozytywnie wyróżniają nasze usługi na tle konkurencyjnych propozycji wypożyczalni motoryzacyjnych. Wśród nich bez wątpienia znalazłyby się takie czynniki jak:

  • elastyczny wybór okresu wynajmu – oferujemy usługi wynajmu samochodu na doby, dzięki czemu możesz cieszyć się nieograniczoną mobilnością i korzystać z pojazdu tak, jak sobie tego życzysz; oprócz tego świadczymy usługi wynajmu długoterminowego i wynajmu samochodu z OC sprawcy;
  • oferta dla klientów indywidualnych i firmowych;
  • flota samochodów składająca się z pojazdów osobowych, ciężarowych, a nawet specjalistycznych – to łącznie 25 marek i modeli pojazdów do wynajęcia na dni lub miesiące;
  • jasna, przejrzysta umowa;
  • możliwość wynajęcia auta za pomocą aplikacji w telefonie, bez konieczności nawiązywania osobistego kontaktu z naszą wypożyczalnią;
  • atrakcyjne ceny wynajęcia auta;
  • możliwość zwrotu wynajętego samochodu w dowolnej naszej placówce.

Krótko i długoterminowy wynajem samochodów we Wrocławiu w iPanek dla osób prywatnych

Nasza wypożyczalnia aut we Wrocławiu ma w swojej ofercie dwie usługi. To wynajem samochodów we Wrocławiu na dni lub wynajem długoterminowy. W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb możesz zdecydować się na jedną z tych opcji, a my dostosujemy warunki umowy wynajmu do Twoich oczekiwań.

Wynajem krótkoterminowy to inaczej wynajem na dni. W przypadku takiej usługi możesz cieszyć się z nieograniczonej mobilności i dojechać naszym samochodem tam, gdzie sobie życzysz. Możesz skorzystać z opcji rezerwacji na naszej stronie internetowej iPanek.pl, albo też wybrać samochód z wypożyczalni aut we Wrocławiu. Dla klientów indywidualnych, dla celów prywatnych, doraźny wynajem auta na czas np. naprawy dotychczasowego pojazdu lub wynajem samochodów we Wrocławiu na czas pobytu w mieście, to dobry pomysł.

Alternatywą jest skorzystanie z oferty na wynajem aut we Wrocławiu na dłuższy czas. iPanek to wypożyczalnia samochodów, która pozwala na korzystanie z auta nie starszego niż rok, ale bez konieczności jego zakupu czy leasingowania. Mamy atrakcyjne stawki miesięczne, które stawiają pod znakiem zapytania konieczność posiadania przez Ciebie samochodu na własność. Dzięki temu, że zdecydujesz się na wynajem samochodów we Wrocławiu w dłuższym terminie, możesz wypożyczyć takie auto, które akurat potrzebujesz – kabriolet na okres letnich upałów, samochód miejski na poruszanie się po zatłoczonych ulicach w centrum, czy wygodny sedan na zakupy z rodziną. Oszczędzasz, użytkując na co dzień miejską klasę B, ale w trasę zawsze możesz wypożyczyć wygodny VAN czy komfortową limuzynę. Jeśli zdecydujesz się na wynajem auta we Wrocławiu na minimum 6 miesięcy, możesz zamówić dowolnie wybrany z naszej oferty samochód.

Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu dla klientów biznesowych

Osobną ofertę na wynajem samochodów we Wrocławiu przygotowaliśmy dla klientów biznesowych. Jeśli prowadzisz firmę, która jest spółką prawa handlowego, nasza oferta na wynajem aut we Wrocławiu na pewno Cię zainteresuje!

Możemy zaoferować wynajem bardzo elastyczny, który nie rodzi stałych zobowiązań miesięcznych obciążających Twoje finanse. Polega to na tym, że iPanek – nasza wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu, dostarcza zamówione przez klienta biznesowego auto w założonym terminie. Klient korzysta z niego tak długo, jak chce. Możesz skorzystać tak naprawdę z całej naszej floty i wynająć samochód, którego akurat potrzebujesz w danej chwili.

Atutem elastycznego wynajmu aut we Wrocławiu od iPanek jest to, że przedsiębiorcy nie muszą zobowiązywać się do wypożyczenia konkretnej klasy samochodu, ilości i długości wynajmów. Sam ustalasz warunki finansowe i korzystasz wtedy z wynajętego samochodu lub samochodów tak, jak chcesz.

Jako nowoczesna wypożyczalnia aut we Wrocławiu oferujemy Ci samochód na doby lub na miesiące. Wynajem samochodów we Wrocławiu na dłuższy czas dla klienta biznesowego  jest bardzo elastyczną ofertą, która nie rodzi stałych zobowiązań co miesiąc, dlatego nie obciąża płynności finansowej naszych klientów.

Wypróbuj, jakie usługi oferuje Ci wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu iPanek, a przekonasz się, że to coś, czego poszukiwałeś!