ipanek
The Art of sharing

Audi A4 w wypożyczalni PANEK Rent a Car

Mniejszy z sedanów producenta z Ingolstadt jest jednym z najpopularniejszych modeli na rynku. Zajmując miejsce pomiędzy miejskim A3 i biznesowym A6 pełni rolę najbardziej funkcjonalnego. A4 jest jednak pełnoprawną limuzyną i choć jest po środku gamy, to z długością 4762 mm wcale nie jest małym autem. Najnowsze egzemplarze Audi A4 35 TSI można wynająć w wypożyczalni PANEK Rent a Car.

Audi A4 jest jednym z najpopularniejszych aut w Europie, a szczególnie mocno upodobali go sobie Polscy kierowcy. Model regularnie plasuje się w czołówce rankingów portali aukcyjnych, niezwykle chętnie sięgają po niego floty. Nic dziwnego, bowiem Audi A4 limuzyna z wypożyczalni PANEK jest dopracowanym i łatwym w prowadzeniu samochodem.

Elegancja quattro

Najnowsze wcielenie Audi A4 oznaczone symbolem B9 obecne jest na rynku od 2016 roku, a pod koniec 2019 roku przeszło udany lifting. Poprawiono przede wszystkim rysunek LED-owych reflektorów i kształt zderzaków, pojawiły się także nowe multimedia z łącznością Apple CarPlay i Android Auto. Projektanci Audi od lat wyznają filozofię sportowej elegancji i doskonale widać to w linii nadwozia nowego Audi A4 z wypożyczalni PANEK. Długa maska i niezmącona linia boczna prezentuje się bardzo elegancko, z kolei lekko uwydatnione błotniki to znak rozpoznawczy quattro – legendarnego napędu na wszystkie koła.

Nowoczesny design

Wnętrze Audi A4 z wypożyczalni PANEK jest uporządkowane i podporządkowane elegancji. Nie można o nim powiedzieć, że jest ascetyczne, ale większość funkcji skupiono w ekranie centralnym i pozostawiono jedynie panel sterowania klimatyzacją. Charakterystycznym dla Audi jest pokrętło głośności umiejscowione na konsoli środkowej tuż obok lewarka zmiany biegów. To bardzo wygodne rozwiązanie, z którego może korzystać pasażer. Kierowca ma naturalnie swoje przyciski regulacji w wielofunkcyjnej kierownicy.

Wygodne wnętrze i pakowny bagażnik

Audi A4 z wypożyczalni PANEK wyznacza standardy ergonomii. Fotele przednie to najwyższa światowa klasa, a na kanapie z tyłu można się poczuć jak prezes małej firmy. Rozstaw osi to aż 2820 mm, dzięki czemu miejsca na nogi nie zabraknie nawet wysokim pasażerom. Zmieści się tu trzech pasażerów, ale nie ma co ukrywać, że najwygodniej będzie tu dwóm dorosłym osobom. Mimo, iż mamy do czynienia z sedanem, do bagażnika Audi A4 z wypożyczalni PANEK zapakujemy się nie tylko w podróż służbową, ale również na dłuższy urlop. Pojemność kufra to 480 litrów.

Pod maską 2 litry

Pod maską Audi A4 z wypożyczalni PANEK pracuje benzynowa, turbodoładowana jednostka o mocy 150 KM i oznaczeniu 35 TSI. Wartość mocy może być jednak myląca, bo dla większości modeli z Grupy Volkswagen jest charakterystyczna dla silnika 1.5 TSI. W Audi A4 pracuje jednak motor o pojemności 2 litrów. Zapewnia on wysoką kulturę pracy i moment obrotowy równy 320 Nm (250 Nm w silniku 1.5 TSI). Dodatkowe 70 Nm wpływa korzystnie na elastyczność silnika, który współpracując z dwusprzęgłową 7-biegową skrzynią DSG pozwala jechać dynamicznie i bezpiecznie jednocześnie, zadowalając się niewielką porcją paliwa.

Wyposażenie w standardzie PANEK

Audi A4 z wypożyczalni PANEK wyposażone jest w komplet systemów bezpieczeństwa i asystujących, a wśród nich: system zapobiegający kolizji Audi pre sense city, aktywny tempomat, reflektory przednie i tylne LED z dynamicznymi kierunkowskazami, podgrzewane fotele, klimatyzację 3-strefową, przednią szybę z izolacją akustyczną, wirtualny kokpit Audi Plus i kamerę cofania i zestaw audio Audi Sound System dla pełnego komfortu kierowcy i pasażerów.