ipanek
The Art of sharing

Wynajem długoterminowy PANEK – dedykowany opiekun

PANEK S.A. istnieje na rynku już ponad 21 lat i stale utrzymuje się na pozycji lidera w branży wypożyczalni samochodów. Firma rozwinęła swoje struktury oferując klientom niemal natychmiastowy dostęp do usługi wynajmu. Samochody różnych klas dostępne są na terenie całego kraju, a pomocny personel, jak dedykowany opiekun jest w stanie błyskawicznie zorganizować odpowiedni pojazd.

Dedykowany opiekun – jak rodzina

„Doświadczenie zebrane przez ponad dwie dekady działalności na polskim rynku pozwala nam nie tylko dopasować się do dzisiejszych realiów i oczekiwań naszych klientów. Jesteśmy w stanie niejako przewidywać przyszłość. Z większością klientów znamy się kilka lat, a z niektórymi jesteśmy od samego początku ich działalności. W wielu przypadkach czujemy się już członkiem rodziny. Uczestniczymy w życiu nie tylko firm, ale również osób prywatnych. Wiemy na przykład, kiedy klient potrzebuje większej ilości aut, bo wynika to ze specyfiki jego działalności. Razem obchodzimy święta, rocznice, uczestniczymy w przekazaniu aut nowym pracownikom, a z użytkownikami prywatnymi „jeździmy” na wakacje i ferie zimowe. Znamy ich preferencje i przygotowujemy się wcześniej. Podsuwamy klientom ciekawe modele oraz nasze flotowe nowości.” – powiedział Mateusz Kaim, Sales Manager w PANEK Rent a Car.

dedykowany opiekun – profesjonalny i zorientowany

Wypożyczalnia PANEK Rent a Car dba o to, żeby klient czuł się zaopiekowany. Dedykowany opiekun dokładnie zna potrzeby klientów i stara się być zawsze o krok z przodu. Ostatecznie zawsze decyduje klient, ale możliwość przedyskutowania z doradcą różnych rozwiązań oraz otwartość firmy na niestandardowe aktywności, pozwala pracownikom PANEK oraz samej firmie na ciągły rozwój.

Współpracuj z najlepszymi

21 lat tradycji to w brew pozorom bardzo długi okres. Firma w obecnej formie zaczynała swoją działalność na przełomie wieków. PANEK, Odnajdując się w skomplikowanej rzeczywistości transformacji politycznej i gospodarczej Polski z końca XX wieku, przeniósł charakter i doświadczenie w XXI wiek stając się nieocenionym partnerem biznesowym dla wielu polskich i zagranicznych klientów. O profesjonalizmie i unikalnym podejściu do swoich klientów świadczyć mogą liczne nagrody przyznawane wypożyczalni samochodów PANEK Rent a Car. Uznanie klientów, to obok profesjonalnej i oddanej kadry największa wartość PANEK S.A.