ipanek
The Art of sharing

Fotelik gratis!

W Dniu Dziecka wypożyczenie fotelika gratis

Dzień Dziecka, to święto wszystkich naszych pociech, które, co doskonale rozumiemy, tego dnia czekają na prezenty. Dla nas to okazja do promocji, która będzie prezentem zarówno dla rodziców jak i dzieci, bo bezpieczeństwo najmłodszych pasażerów jest sprawą najważniejszą. Każdy samochód, którego odbiór planowany jest na 1 czerwca, otrzyma możliwość wypożyczenia fotelika dla 1 dziecka zupełnie za darmo!

W PANEK Rent a Car dbamy o dzieci w każdym wieku, dlatego zapewniamy atestowane foteliki w każdej z czterech kategorii wagowych:

· 0-18 kg

· 9-36 kg

· 15-36 kg

· Podstawka dla starszych dzieci

Wypożyczenie fotelika kosztuje standardowo w PANEK Rent a Car 30 zł za każdy dzień (płacisz maksymalnie do 10 dni). Wypożyczając i odbierając samochód 1 czerwca 2021 otrzymacie Państwo 1 fotelik lub siedzisko zupełnie gratis na cały okres użytkowania samochodu. W przypadku wynajmu na 3 dni oszczędność wynosi 90 złotych.

O konieczności instalacji fotelika nie trzeba nikogo przekonywać. Pomijając fakt, że jest to prawny obowiązek, tylko dobrze dobrane do ciężaru i wielkości dziecka siedzisko stanowić będzie ochronę naszej pociechy. W PANEK Rent a Car odbierzecie Państwo samochód już z poprawnie zamontowanym fotelikiem lub siedziskiem.

Wszystkie nasze foteliki wyposażone są w system mocowania ISO-FIX, który jest homologowanym i najbezpieczniejszym sposobem umocowania siedziska do konstrukcji samochodu. Foteliki wyposażone są ponad to w zintegrowane pasy, które zapewniają nie tylko bezpieczeństwo, ale i wygodę malucha.

Dla starszych dzieci przygotowaliśmy specjalne podstawki (bez oparć), które także wyposażone są w system mocowania ISO-FIX i zapewnią zajęcie poprawnej pozycji i zapięcie pasów bezpieczeństwa. Pas musi przechodzić przez specjalnie do tego zaprojektowane elementy podstawki i musi być poprowadzony tak jak pas dla dorosłego, czyli opierać się na obojczyku dziecka. W innym przypadku może okazać się niebezpieczny. Pamiętajcie również, że mandat można dostać nie tylko za przewożenie dziecka bez fotelika, ale również za niepoprawne jego zamontowanie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji, a zaoszczędzoną kwotę przeznaczcie Państwo na wspólną zabawę ze swoimi pociechami, bo dziecko siedzi przecież w każdym z nas.