ipanek
The Art of sharing

Porozmawiaj z Maciejem Pankiem i pomóż zbudować polską protezę serca dla dzieci!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w specjalnej charytatywnej licytacji ALLEGRO na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof. Zbigniewa Religi, której celem jest zbiórka pieniędzy na budowę pierwszej polskiej protezy serca dla dzieci RELIGA HEART PED.

Prezes firmy PANEK S.A., dostawcy największej w Polsce i najnowocześniejszej usługi wynajmu samochodów na minuty, godziny i dni, Pan Maciej Panek dołączył do innych znanych osób i przekazał na licytację możliwość rozmowy online na dowolny temat.

Prezes Maciej Panek nie tylko stworzył najlepszą firmę wynajmu samochodów. Jest osobą wszechstronną i nietuzinkową. Dał się poznać jako wielki mecenas sztuki, jest wielbicielem muzyki instrumentalnej i miłośnikiem fotografii. Sam komponuje muzykę filmową, a jego płyta zatytułowana „Błękitne Myśli”, przenosi słuchaczy w ulotny stan nieważkości, kojący świat melancholii i zwiewnych marzeń.

Aukcja potrwa od 20 do 30 maja 2021, a zwycięzca będzie mógł spędzić czas z wyjątkową osobą, wizjonerem i mentorem, który od podstaw zbudował najnowocześniejszą firmę z branży CarSharingu w Polsce. Być może podczas spotkania Pan Prezes zdradzi Wam tajemnicę swojego sukcesu? #kawazeznanymionline

https://allegro.pl/oferta/rozmowa-video-z-maciejem-pankiem-10728154305