ipanek
The Art of sharing

Obniżona kaucja 99 zł + dodatkowy kierowca gratis

Święto Bożego Ciała i następujące po nim dni wolne to tradycyjnie drugi, po „Majówce”, wiosenny Długi Weekend w Polsce. W tym roku Święto wypada 3 czerwca, ale my przygotowaliśmy dla Państwa specjalną promocję już od 28 maja. Dla wszystkich wynajmów z pakietem Pełnej Ochrony, zrealizowanych w terminie od 28 maja do 6 czerwca obniżyliśmy kaucję ze 150 do 99 złotych. Dodatkowo dajemy możliwość dopisania do umowy drugiego kierowcy bez żadnych dodatkowych opłat.

Korzyści idące za naszą promocją są ogromne. Pierwszą jest minimalna kwota kaucji 99 zł, zabezpieczona do umowy, która staje się czynnikiem marginalnym. Druga, bardziej znacząca korzyść, to możliwość prowadzenia wynajętego przez Państwa samochodu przez dwie osoby. Dzięki takiemu rozwiązaniu kierowcy mogą zmieniać się za kierownicą w długich podróżach, co jest ogromnym czynnikiem wpływającym na bezpieczeństwo jazdy. Dodatkowo w przypadku, gdy dojdzie do innego zdarzenia typu choroba, czy zasłabnięcie, które nie pozwoli głównemu kierowcy na prowadzenie samochodu, uprawniony w umowie drugi kierowca może bez trudu kontynuować jazdę.

Dodatkowy kierowca w umowie wynajmu PANEK Rent a Car to koszt 15 zł/dobę. To bardzo atrakcyjna kwota, bo porównując z inną wiodącą marką Rent a Car oferta PANEK jest tańsza o 10 zł/dobę. Jednak na każdą, nawet najniższą kwotę działa efekt skali. Przy wynajmie 10 dniowym, drugi kierowca kosztuje już 150 zł, a przy 20 dniach 300 zł dodatkowo. W naszej specjalnej promocji klient może zapomnieć o tych dodatkowych kosztach.

Warto zaznaczyć, że wszyscy kierowcy wyszczególnieni w umowie wynajmu samochodu są objęci Pełną Ochroną, która obejmuje:

  • SCDW (Super Collision Damage Waiver) – Ubezpieczenie znoszące całkowitą odpowiedzialność za uszkodzenie pojazdu
  • TP (Theft Protection) – ochrona przed kradzieżą
  • WDP (Window Damage Protection) – ochrona przed uszkodzeniem szyby
  • TDP (Tire Damage Protection) – ochrona przed uszkodzeniem opon

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji samochodów na specjalnych warunkach w okresie od 28 maja do 6 czerwca.

Jak zawsze, nasi konsultanci z Biura Obsługi Klienta są do Państwa dyspozycji pod nr telefonu: +48 665 800 000 i pod adresem [email protected]