ipanek
The Art of sharing

Niska kaucja z pakietem Pełnej Ochrony

O trafności wyboru pełnej ochrony ubezpieczeniowej dla samochodu z wypożyczalni nie trzeba nikogo przekonywać. Tak jak w biznesie staramy się minimalizować ryzyko niepowodzeń, tak i podczas współpracy z partnerem komunikacyjnym nie należy zostawiać niczego przypadkowi. Szczególnym przykładem miejsca, gdzie nie jesteśmy w stanie przewidzieć ryzyka jest ruch uliczny. Ile razy słyszymy, że coś poszło nie tak, jak powinno. Zostawiliśmy samochód na parkingu, ale ktoś zarysował nam zderzak. Zaparkowaliśmy wzdłuż chodnika, ktoś oberwał lusterko w naszym samochodzie. Najczęściej zdarzenia drogowe dzieją się nie z naszej winy i prawie nigdy nie mamy wpływu na bieg wydarzeń. Właśnie po to, by ochronić siebie i swój budżet przed takimi wypadkami, mamy dla Państwa specjalne pakiety pełnej ochrony ubezpieczeniowej, dzięki którym będziecie mogli Państwo oddać się przyjemności podróżowania, bez strachu o pojazd, którym się poruszacie.

W PANEK Rent a Car wiemy jak ważna jest asekuracja i doceniamy naszych klientów wybierających pakiety ochronne, dlatego przy skorzystaniu z opcji Pełnej Ochrony ubezpieczeniowej w naszej ofercie, podczas podpisywania umowy pobierzemy jedynie minimalną kaucję w wysokości 150 zł.

Pełna Ochrona obejmuje następujące pakiety:

  • SCDW (Super Collision Damage Waiver) – Ochrona znosząca całkowitą odpowiedzialność za uszkodzenie pojazdu
  • TP (Theft Protection) – ochrona przed kradzieżą
  • WDP (Window Damage Protection) – ochrona przed uszkodzeniem szyby
  • TDP (Tire Damage Protection) – ochrona przed uszkodzeniem opon

Ważną informacją jest, że przy wynajmach dłuższych niż 7 dni, cena Pełnej Ochrony spada do 1/3 jej wartości od 8 dnia wynajmu za każdy dzień powyżej siódmego dnia. Obniżenie stawki ma zatem niebagatelny wpływ na końcowy koszt wynajmu samochodu w PANEK Rent a Car. Przy 10-dniowym wynajmie koszt Pełnej Ochrony dla samochodu w grupie C wynosi 99 złotych za 1 dzień do 7 dnia i 33 zł za pozostałe dni. Łączny koszt pakietu to 792 zł, zatem cena za 1 dzień to tylko 79,2 zł.

Jeszcze korzystniej przedstawiają się koszty w przypadku dłuższego wynajmu. Przy 14 dniach jednostkowy koszt wyniesie 66 zł, a przy 20-dniowym wynajmie jedynie 56,10 zł, czyli niewiele więcej niż połowa wartości stawki bazowej. Z tych prostych wyliczeń wynika, że bezwzględnie warto zainwestować w Pełną Ochronę, tym bardziej, że przy dłuższych kontraktach nawet kaucja 150 zł przestaje mieć znaczenie.

Jak zawsze, nasi konsultanci z Biura Obsługi Klienta są do Państwa dyspozycji pod nr telefonu: +48 665 800 000 i pod adresem [email protected]