ipanek
The Art of sharing

Jeśli wakacje to tylko z PANEK Rent a Car

Wakacje to ten specjalny czas, w którym jeszcze bardziej chcemy poświęcić się rodzinie, dlatego planowanie urlopowego wyjazdu nie chcemy pozostawiać przypadkowi. W PANEK Rent a Car doskonale o tym wiemy, dlatego już od zeszłego roku przygotowywaliśmy się, by stworzyć dla Państwa najlepszą ofertę wynajmu samochodu. Do naszej nowoczesnej floty pojazdów dołączyły ostatnio dobrze wyposażone i wygodne modele, takie jak: Skoda Octavia w wersjach Limuzyna i Kombi, a także Toyota Corolla Touring Sports, z oszczędnymi jednostkami hybrydowymi. Ponad to, nowością w naszej flocie są SEAT-y Leon, BMW Serii 3 oraz zachęcające do wyprawy w nieznane MINI Countryman. Robimy to wszystko po to, byście czuli się Państwo bezpiecznie i komfortowo w tym najważniejszym letnim czasie.

Samochody w wypożyczalni PANEK Rent a Car wyróżniają się na tle konkurencji dobrym wyposażeniem, a większość z nich wyposażona jest w automatyczne skrzynie biegów. Nasze biura znajdujące się w 32 lokalizacjach w całym kraju czekają na Państwa rezerwacje, ale nie ograniczamy się tylko do punktów stacjonarnych. Dla Państwa wygody możemy podstawić samochód pod wskazany adres i odebrać go, gdy zakończycie Państwo wakacyjną podróż. Na lotniskach i w wielu centrach handlowych mamy także dedykowane miejsca parkingowe, w których wygodnie rozpoczniecie Państwo lub zakończycie swój wynajem. Pracownicy naszych biur bardzo się starają, by zapewnić Państwu najlepszą obsługę, a przyznawane co roku certyfikaty jakości i nagrody od naszych partnerów potwierdzają ich oddanie i zaangażowanie w jakość procesu wynajmu samochodu. Naszym najnowszym trofeum jest nagroda Customer Favourite Award, którą otrzymaliśmy od Rentalcars.com – największego portalu rent a car należącego do giganta rezerwacji wakacyjnych –  Booking.com.

Samochodem wypożyczonym w PANEK Rent a Car możecie Państwo wybrać się w podróż do jednego z pięknych zakątków Polski, ale po wykupieniu dodatkowego pakietu umożliwiamy również podróże zagraniczne. Jako jedyni oferujemy możliwość wyjazdu do Chorwacji. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście Państwo dokąd chcielibyście pojechać, zachęcamy do przejrzenia naszych propozycji, wśród których znajdziecie Państwo Północne Włochy, chorwacką Istrię, Wiedeń, czy Pragę.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego systemu rezerwacyjnego, a w razie pytań nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji.