ipanek
The Art of sharing

KIA Sportage MHEV w wypożyczalni PANEK

Klienci wypożyczalni samochodów coraz częściej wybierają samochody nowoczesne, dobrze wyposażone i pod wieloma względami rzucające się w oczy. PANEK Rent a Car dostrzegł ten trend i sukcesywnie uzupełnia swoją ofertę o modne i świetnie wyposażone SUV-y. Do floty dołączyły właśnie samochody KIA SPORTAGE wyposażone w automatyczne skrzynie biegów.

W KIA słuchają klientów

Producent z Korei Południowej bardzo trafnie odczytuje preferencje europejskich klientów i produkuje samochody, którymi chcą jeździć. Najnowsza KIA Sportage łączy w sobie chyba wszystkie cechy auta idealnego, dlatego tuż po premierze do salonów sprzedaży ustawiła się kolejka chętnych.

Mówi się, że o gustach się nie dyskutuje i opinię, czy nowa KIA Sportage jest ładna, zostawiamy naszym użytkownikom, ale doświadczenie oraz ilość rezerwacji pokazuje, że zainteresowanie jest ogromne. KIA Sportage została narysowana bardzo odważnie, a na pierwszy plan wysuwają się efektowne światła do jazdy dziennej w kształcie bumerangów i masywny grill. Sylwetka auta jest bardzo dynamiczna i zwraca na siebie uwagę. Auto postawiono na nowej płycie podłogowej N3, która zapewniać ma maksymalną satysfakcję użytkownika pod względem funkcjonalności i użyteczności na co dzień.

Wnętrze zaprojektowane na nowo

Nowa Kia Sportage, w porównaniu z poprzednikiem oferuje również więcej miejsca na bagaż oraz większą przestrzeń nad głową i na nogi. Wyjątkowo dużo przestrzeni mają teraz pasażerowie drugiego rzędu.

W kabinie nowej KIA Sportage znajdziemy miękkie i przyjemne w dotyku materiały wykończeniowe. W centrum nowocześnie urządzonej kabiny znajduje się zakrzywiony wyświetlacz, składający się z dwóch ekranów o przekątnej 12,3 cala każdy. Cyfrowy zestaw wskaźników ozciąga się od miejsca przed kierowcą do środka deski rozdzielczej. Sterowanie większością funkcji „zamknięto” w ekranie centralnym. Menu jest czytelne i łatwe w obsłudze, a każda funkcja została oznaczona oddzielnym piktogramem. Projektanci KIA Sportage na szczęście nie poszli na całość i sterowanie klimatyzacją i nawiewami umieścili w osobnym panelu znajdującym się poniżej ekranu centralnego.

Kia oferuje użytkownikom niezwykle przestronne wnętrze i obszerny bagażnik. Tych kilka liczb jest w stanie zobrazować rozmiary nowej KIA Sportage. Wymiary auta to (długość, szerokość, wysokość): 4515 mm, 1865 mm i 1650 mm, a pojemność kufra wynosi 591 litrów. Funkcjonalność wnętrza znakomicie poprawia tylna kanapa składana w proporcji 40:20:40.

Z ekologią w tle

Najnowsza flota KIA Sportage oferowana w wypożyczalni PANEK Rent a Car to samochody wyposażone w układy miękkiej hybrydy MHEV, czyli silniki benzynowe 1.6 T-GDI, oraz mały silnik elektryczny pełniący rolę rozrusznika i alternatora. Zestaw generuje moc 150 KM i współpracuje z automatyczną, 7-biegową skrzynią biegów. To rozwiązanie niemal doskonałe. Auto jest wystarczająco dynamiczne, a sprint do 100 km/h zajmuje 9,6 sekundy, a zużycie paliwa w cyklu mieszanym oscyluje w granicach 7 l/100 km.

Wszystkie auta wyposażone są w komplet systemów asystujących kierowcy podczas jazdy i manewrów na parkingu. Auta dostępne są także w opcji wynajmu długoterminowego.

Wszelkich szczegółów dotyczących oferty wynajmu dostarczy Biuro Obsługi Klienta pod tel: +48 665 800 000 lub [email protected]