ipanek
The Art of sharing

5 lat PANEK CarSharing

Drogi CarSharingu,

To już 5 lat minęło, od kiedy pojawiłeś się na polskim rynku. Wydaje się, jakby to było wczoraj, a już tak wiele osiągnąłeś! Pobiłeś Rekord Guinnessa w jednoczesnym przejeździe hybrydowych samochodów po zamkniętym torze (339 pojazdów), pokazałeś, że można spełniać motoryzacyjne marzenia i nie trzeba wydawać wielkich pieniędzy, by przejechać się super samochodem, takim jak: Bentley Continental GT i BMW i8, a niedawno zadziwiłeś wszystkich włączając do swojej usługi Ferrari F430, Astona Martina V8 Vantage i Porsche 911. Nie zapomniałeś też o miłośnikach ekologii dając możliwość wypożyczenia nie jednego, ale aż dwóch elektrycznych modeli Tesla!

Cieszę się, że pozwalasz sobie na ekstrawagancję i wciąż poszerzasz swoją flotę samochodów RETRO. Miłośnicy motoryzacji z tamtych lat mogą przypomnieć sobie jak to było jeździć Polonezem, Fiatem 126p i Trabantem, ale również Mercedesem W124 Coupe, Volkswagenem Golfem II i Scirocco. Nieustanie podnosisz poprzeczkę pokazując, że samochód z wypożyczalni może być nie tylko dobrze wyposażonym autem miejskim, ale również modnym SUV-em.

Pokazałeś, jak ważne jest dla Ciebie pomaganie innym regularnie organizując zbiórki krwi, a pieniądze z licytacji Syreny i Zaporożca, zasiliły konto 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie stałeś obojętny w obliczu dramatu ludzi uciekających przed wojną w Ukrainie. Nie wahałeś się przekazać wolontariuszom 1000 egzemplarzy ze swojej floty, by mogli odbierać uchodźców z granicy, często sam angażując się w tę trudną logistykę.

W momencie wybuchu pandemii Covid-19 stanąłeś w trudnym położeniu, ale jako jedyny nie bałeś się zaryzykować i otworzyłeś się na całą Polskę, otwierając strefy początkowo w 100, a niedługo po tym w aż 200 miejscowościach!!!

W dniu Twoich 5 urodzin życzę Ci dalszego rozwoju usługi współdzielenia, spełnienia marzeń o nowoczesnej mobilności XXI wieku, stale rosnącej liczby użytkowników oraz ekspansji na europejskie rynki,

 

Twój starszy brat – PANEK Rent a Car

 

PS Dziś rozpocząłeś pierwszą, wielką loterię, w której pula nagród to aż 50 000 zł! Zachęcamy wszystkich do udziału w tej urodzinowej zabawie!