ipanek
The Art of sharing

Klasa C+ Kombi już od 75 zł/dobę

Samochody kompaktowe są wciąż jednymi z najchętniej wybieranych przez klientów modeli. Zapewniają one wszechstronne wykorzystanie, bo są na tyle obszerne, by wyruszyć nimi na weekendowy wypad i na tyle poręczne, by sprawdzić się w zatłoczonym mieście. To również doskonały wybór jako auto służbowe. W wypożyczalni PANEK Rent a Car znajdziecie nowoczesne i bogato wyposażone modele w cenie już od 75 zł netto za dobę. 

Klasa C+ Kombi dla turysty 

Popularność samochodów Klasy C+ Kombi wśród turystów nie powinna nikogo dziwić. Samochody w tej klasie odznaczają się atrakcyjną ceną wynajmu, a dodatkowo oferują sporo miejsca dla pasażerów i bagażu. Popularne kombi mają także oszczędne benzynowe silniki, które zużywają niewielkie ilości paliwa, a to poważny argument podczas wyboru auta na wakacyjną podróż. 

Klasa C+ Kombi dla biznesu 

Usługa wynajmu długoterminowego, oferowana przez wypożyczalnię PANEK w ostatnich miesiącach mocno zyskała na znaczeniu. Leasing stał się zatem opcją zbyt długą i nie dość kompleksową, z kolei wynajem długoterminowy oferowany przez firmy CFM i dealerów, choć ciekawy ze względu na kompletność oferty, także okazuje się mniej atrakcyjny, a kwota raty uzależniona jest od wielu czynników, jak choćby utrata wartości pojazdu w okresie trwania umowy, rocznego przebiegu, czy wysokości wpłaty własnej będącej procentem wartości początkowej auta. 

Podstawową przewagą PANEK Rent a Car jest oferowanie klientom usługi wynajmu samochodów, które są fizycznie w posiadaniu operatora. W obecnej chwili, gdy cały świat zmaga się z kryzysem na rynku półprzewodników, a kolejni producenci samochodów ograniczają lub całkowicie wstrzymują produkcję, PANEK jest w stanie zapewnić dostęp do usługi w trybie natychmiastowym. Kilka tysięcy samochodów dostępnych jest w trybie „on demand”, a uproszczona procedura wynajmu sprawia, że firma jest we stanie zapewnić pojazdy swoim klientom praktycznie z dnia na dzień. 

Klasa C+ Kombi w opcji Full Service 

Przewagą, szczególnie w zestawieniu z leasingiem jest również fakt, że wynajem długoterminowy w PANEK Rent a Car jest kompleksową usługą zawierającą wszystkie świadczenia. Klient w ramach umowy otrzymuje nie tylko samochód, ale także ubezpieczenie, assistance, serwis i przeglądy okresowe, a w przypadku zdarzenia drogowego firma zapewnia klientowi ciągłą mobilność podstawiając na miejsce kolizji samochód zastępczy.