ipanek
The Art of sharing

Klasa D Premium już od 156 zł/dobę

Samochody marek premium cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów wypożyczalni samochodów. Często wybierane są ze względu na prestiż oraz komfort i wyposażenie, jakie oferują kierowcy i pasażerom. To często także limuzyny, które doskonale sprawdzą się w roli auta służbowego. Dlatego w wypożyczalni PANEK Rent a Car samochody klasy D Premium można wypożyczyć na kilka dni, tygodni, a nawet na cały rok.

Klasa D Premium dla turysty

Jeśli ktoś oczekuje od samochodu komfortu i bezpieczeństwa, bez wahania sięgnie po auto klasy premium. Samochody w tej klasie odznaczają się wzorowym wyposażeniem z zakresu bezpieczeństwa biernego i czynnego. Dodatkowo oferują komfortowo wyposażoną przestrzeń dla pasażerów i bagażu. Popularne w tej klasie modele, takie jak: Mercedes Klasa C, BMW serii 3 bez względu na długość trasy i pogodę sprawią, że już sama podróż stanie się przyjemnością.

Klasa D Premium dla biznesu

Usługa wynajmu długoterminowego, oferowana przez wypożyczalnię PANEK w ostatnich miesiącach mocno zyskała na znaczeniu. Leasing stał się zatem opcją zbyt długą i nie dość kompleksową. Z kolei wynajem długoterminowy oferowany przez firmy CFM i dealerów, także okazuje się mniej atrakcyjny, a kwota raty uzależniona jest od wielu czynników. W PANEK Rent a Car możesz stać się kierowcą Mercedesa lub BMW bez konieczności wypełniania stosu dokumentów. Faktura za wynajem nie obciąży zdolności kredytowej Twojej firmy.

Podstawową przewagą PANEK Rent a Car jest oferowanie klientom usługi wynajmu samochodów, które są fizycznie w posiadaniu operatora. W obecnej chwili, gdy cały świat zmaga się z kryzysem na rynku półprzewodników, a kolejni producenci samochodów ograniczają lub całkowicie wstrzymują produkcję, PANEK jest w stanie zapewnić dostęp do usługi w trybie natychmiastowym. Kilka tysięcy samochodów dostępnych jest w trybie „on demand”, a uproszczona procedura wynajmu sprawia, że firma jest we stanie zapewnić pojazdy swoim klientom praktycznie z dnia na dzień.

Klasa D Premium w opcji Full Service

Przewagą, szczególnie w zestawieniu z leasingiem jest również fakt, że wynajem długoterminowy w PANEK Rent a Car jest kompleksową usługą zawierającą wszystkie świadczenia. Klient w ramach umowy otrzymuje nie tylko samochód, ale także ubezpieczenie, assistance, serwis i przeglądy okresowe, a w przypadku zdarzenia drogowego firma zapewnia klientowi ciągłą mobilność podstawiając na miejsce kolizji samochód zastępczy.