ipanek
The Art of sharing

Konkurs na najpiękniejsze Biuro PANEK Rent a Car rozstrzygnięty

Jak co roku biura terenowe wypożyczalni PANEK Rent a Car zmieniają się bajkowe miejsca udekorowane świątecznymi ozdobami. Ta wieloletnia tradycja jest nie tylko formą budowania wyjątkowej atmosfery, ale także okazją do wewnętrznej rywalizacji biur PANEK o miano najpiękniej udekorowanego w całym kraju.

Tegoroczna rywalizacja o miano najlepszego była niezwykle zacięta i trwała do ostatnich chwil, ponieważ w grę wchodziło nie tylko ozdobienie biura, ale też sława i uznanie pozostałych pracowników firmy PANEK, operatora usługi PANEK CarSharing oraz właściciela wypożyczalni samochodów PANEK Rent a Car. Zwycięzca wyłoniony został w trybie wewnętrznego głosowania i od razu trzeba powiedzieć, że walka była niezwykle wyrównana. W ostatniej fazie na czoło wysunęły się trzy biura, które zgarnęły łącznie aż 66 % wszystkich oddanych głosów. Wszystko odbyło się zgodnie z zasadami fair play, a oprócz poszczególnych kandydatów zwyciężył również duch sportu, bowiem jury, bacznie przyglądające się konkursowi nie odnotowało żadnych niesportowych zachowań, czy prób lobbingu.

W tym miejscu ogłaszamy podium konkursu na najpiękniej udekorowane biuro:

Trzecie miejsce z wynikiem 11 % głosów zajęło biuro na Lotnisku w Katowicach

Drugie miejsce z wynikiem 20 % głosów zajęło biuro na Lotnisku Okęcie

Pierwsze miejsce z wynikiem 35 % głosów zajęło biuro na Lotnisku w Rzeszowie.

Dziękujemy bardzo wszystkim biorącym udział w świątecznej rywalizacji, a klientów zapraszamy do biur PANEK na terenie całej Polski, by mogli podziwiać nie tylko świąteczne dekoracje, ale też profesjonalizm i elokwencję naszych pracowników, którzy gotowi są sprostać największym wyzwaniom.

A teraz oddajmy głos zwycięzcom:

Hubert Bakalarz – Manager Regionu Południowo-Zachodniego (Lotnisko Katowice):

Świątecznej akcji przystrajania biur PANEK nie traktujemy w kategorii rywalizacji. Naszym zdaniem jest to szansa na poznanie się lepiej z innymi pracownikami. Jest to także dobra okazja do pozytywnego „dokuczania” sobie i dobry prowokator interakcji między oddziałami PANEK. Wspaniale czujemy się jako finaliści i wiemy, że nasze starania nie poszły na marne, a najbardziej się cieszymy z tego, że każdy pracownik naszego oddziału dołożył swoją cegiełkę. To nasz wspólny projekt, jesteśmy z siebie dumni! Zauważają to także nasi klienci, którzy od razu zwracają uwagę na to, jak u nas jest pięknie i świątecznie! Z tego miejsca chcielibyśmy też podziękować naszym Klientom, wszyscy kibicowali nam w konkursie i obiecali trzymać kciuki! Jak widać, spisali się na medal! Pytani o tajemnicę sukcesu odpowiadamy, że nie możemy jej zdradzić, ponieważ za rok idziemy po złoto! Jednocześnie, chcemy pogratulować wszystkim wspaniałej pracy, Wasze biura są baaaajeczne! Wesołych Świąt!

Juliusz Makulec – przedstawiciel, pracownik biura na Lotnisku Okęcie

Wewnętrzna rywalizacja motywuje nas do pracy, daje szansę do wykazania się oraz rozwoju pracy zespołowej. Jest to dla nas zaszczyt. Bardzo nas cieszy, że efekty naszej pracy zostały docenione. Wierzymy, że stać nas na więcej, dlatego też nie możemy doczekać się kolejnego konkursu. Dla nas przepisem na sukces jest ciężka i sumienna praca, wiara w nasze umiejętności, dobra komunikacja oraz zgrany zespół. Cieszy nas, że pozostałe zespoły również dołożyły wszelkich starań. Zmotywowało nas to do tego, aby dać z siebie wszystko. Dzięki świątecznemu klimatowi naszego biura czujemy rodzinną atmosferę, która udziela się klientom, przez co już przy samym wejściu witamy się z uśmiechem z ich strony.

Tomasz Kudyba – Manager Regionu Południowo-Wschodniego

Nasze świąteczne zmagania traktujemy jak sportową rywalizację, motorem napędowym mającym pozytywne przełożenie na całą Spółkę. Dla nas samych motywacją była między innymi poprzeczka podnoszona przez inne oddziały wypożyczalni samochodów PANEK zlokalizowane w całym kraju, dobrze było też obserwować jak po zademonstrowaniu efektów naszej pracy kolejne oddziały przejmowały impuls rywalizacji. W efekcie każde biuro jak co roku zostało wystrojone na Święta, ale mamy wrażenie, że tym razem wszyscy dali z siebie więcej niż zwykle. Prawdopodobnie najbardziej „łyso” w tej rywalizacji jest naszej konkurencji – widząc po zdjęciach biur w Polsce i na naszym przypadku, wszystkie inne wypożyczalnie aut wyglądają blado na tle naszych świątecznych aranżacji (uśmiech).

Pokazaliśmy wysoki poziom. Po zakończeniu dekorowania biura czuliśmy dużą satysfakcję z naszej pracy – mimo iż „piłka była nadal w grze”, wiedzieliśmy, że niełatwo będzie przebić nasze dzieło. Lekkie napięcie w oczekiwaniu na wyniki konkursu równoważył wewnętrzny spokój wnikający ze świadomości dobrze wykonanej dekoracji, a po ogłoszeniu naszego zwycięstwa została głównie radość, spełnienie i satysfakcja. Jaki jest przepis na sukces? Naszym zdaniem jest to przede wszystkim praca zespołowa. Cały oddział Rzeszów potrafi ze sobą współpracować przy wielu różnych wyzwaniach. Dodatkowo spajała nas jasno sprecyzowana misja i wizja – chcieliśmy wygrać i wiedzieliśmy co musimy zrobić.

Pozostałym uczestnikom chcielibyśmy powiedzieć, że wszyscy wykonali kawał dobrej roboty. Do zobaczenia przy następnych konkursach – my znamy już smak zwycięstwa, chętnie znów po nie sięgniemy i będziemy liczyć ponownie na zdrową rywalizację. Największą nagrodą są jednak bardzo pozytywne reakcje klientów. Wyróżniamy się na tle innych biur a nawet i samej dekoracji świątecznej lotniska. Widać nas jeszcze bardziej niż zwykle, więc klienci podchodzą i dopytują, kiedy sportowe auta wyeksponowane na naszej dekoracji zawitają w Rzeszowie.

Po przeczytaniu wypowiedzi zwycięzców i finalistów jesteśmy pewni, że każda następna rywalizacja, w szczególności przyszłoroczna, znów rozgrzeje do czerwoności nasze wspaniałe regionalne teamy. Zapraszamy wszystkich Państwa, nie tylko tych, którzy będą odbierać samochody, do odwiedzania punktów wypożyczalni PANEK Rent a Car na lotniskach w całej Polsce, bo to po prostu trzeba zobaczyć. Życzymy Państwu Wesołych świąt, zadowolenia z naszych usług, a także bezpiecznych podróży i powrotów.