ipanek
The Art of sharing

Samochody z wypożyczalni PANEK na majówkę

Długi weekend majowy to czas, gdy wielu kierowców decyduje się na wyjazd za miasto z rodziną lub znajomymi. Samochody z wypożyczalni PANEK polecają się na weekend majowy. Dostępne są bogato wyposażone auta w wynajmie krótko- i długoterminowym. To opcja idealna dla Klientów, którym zależy na elastycznej i wygodnej podróży do każdego miejsca na mapie Polski.

Jakim autem wyjechać na majówkę?

Samochody osobowe z wypożyczalni PANEK wyróżniają się przede wszystkim bogato wyposażonym wnętrzem i atrakcyjną ofertą podczas wynajmu krótko- i długoterminowego. W standardowej konfiguracji dostępna jest klimatyzacja, udogodnienia w postaci wielofunkcyjnej kierownicy, systemu multimedialnego. Często bogata gama silnikowa współpracuje z automatyczną skrzynią biegów, która świetnie sprawdza się podczas dłuższych podróży.

W wypożyczalni PANEK dostępne są samochody osobowe w nadwoziu SUV, hatchback, sedan oraz kombi. Klienci mogą swobodnie wybierać między autami klasy C, C+, D, E oraz SUV. Tak zróżnicowana flota daje możliwość znalezienia pojazdu, który będzie odpowiadał wymaganiom i preferencjom użytkownika.

Wygodne kombi na majówkę

Samochody w nadwoziu kombi z wypożyczalni PANEK to przede wszystkim pojazdy marki Audi, BMW, Skoda, Opel, Hyundai, Toyota. Są to uniwersalne samochody, które wyróżniają się niezawodnością, niskim spalaniem oraz komfortem podróżowania.

Flota wypożyczalni PANEK stawia na różnorodność i bogate wyposażenie aut. Wzorowy stan techniczny to wyróżnik wszystkich modeli, dlatego Klienci tak chętnie wypożyczają auta na długie weekendy z rodziną lub znajomymi. Brak obaw o podróż to najważniejszy szczegół, na jaki zwracają uwagę potencjalni usługobiorcy.

Zwinny hatchback do miasta

W ofercie wypożyczalni PANEK dostępne są również samochody w nadwoziu hatchback. Mają znacznie mniejsze gabaryty, ale idealnie sprawdzą się w wąskich uliczkach i na ciasnych miejscach parkingowych. To wygodna i funkcjonalna opcja dla wszystkich Klientów, którzy cenią sobie swobodę i którym zależy na maksymalnej użyteczności nadwozia.

Dodatkowo, każdy użytkownik aut z wypożyczalni PANEK może skorzystać z usługi również za granicą. Auto można pozostawić w jednym z punktów za granicą – w Czechach, na Litwie i Łotwie. To korzystne rozwiązanie dla osób, które chcą wyjechać do sąsiedniego kraju i mieć pewność, że ich podróż przebiegnie bez komplikacji.