ipanek
The Art of sharing

Samochody w trasę w wypożyczalni PANEK

Samochody osobowe w wypożyczalni PANEK można podzielić ze względu na klasę, jaką reprezentują. Większość z nich idealnie nadaje się w trasę, głównie ze względu na dobre wyciszenie kabiny, jej stosunkowo duży rozmiar i oszczędne silniki pod maską.

W ofercie wypożyczalni PANEK dostępne są różnorodne modele aut, dzięki którym każda podróż przebiegnie komfortowo dla wszystkich pasażerów. Poniżej przedstawiamy samochody w trasę, które stworzone zostały z myślą o pokonywaniu dużej liczby kilometrów. Podróżujący wysiądą z nich wypoczęci i zadowoleni, bez odczuwania skutków długotrwałego siedzenia w jednej pozycji.

KIA CEED w wypożyczalni PANEK

Kia Ceed to klasa samochodów C, czyli tak zwana niższa, średnia klasa aut osobowych. W ofercie wypożyczalni dostępne są egzemplarze z:

– 6-stopniową skrzynią manualną, z silnikiem 1.0 l o mocy 120 KM,

– 6-stopniową skrzynią manualną z silnikiem 1.5 l o mocy 160 KM,

– 7-stopniową skrzynią automatyczną z silnikiem 1.4 l o mocy 140 KM,

– 7-stopniową skrzynią automatyczną z silnikiem 1.5 l o mocy 160 KM.

Klienci mogą więc z powodzeniem wybierać między dostępnymi konfiguracjami, dobierając je odpowiednio do swojego budżetu i preferencji. W standardowym wyposażeniu znajdują się systemy wspomagające kierowcę, typu Kia Driver Attention Assist (DAA) czy asystent pasa ruchu Kia Lane Keep Assist (LKA).

Dostępny jest również tempomat z ogranicznikiem prędkości oraz bluetooth z zestawem głośnomówiącym. Te dodatki ułatwiają podróżowanie i nie odrywają uwagi kierowcy od drogi.

SKODA OCTAVIA – samochody w trasę 

Skoda Octavia to propozycja dla wszystkich, którzy cenią komfort podróżowania i którym zależy na oszczędnym aucie do pokonywania kilometrów. W ofercie wypożyczalni PANEK dostępne są modele z silnikiem diesla o pojemności 2.0 l i mocy 150 KM. To ekonomiczna jednostka, która spala około 5.5 litrów ropy na 100 km.

Octavia w ofercie wypożyczalni jest bogato wyposażona – w standardzie znajduje się tempomat z ogranicznikiem prędkości, kamera cofania, asystent pasa ruchu LINEASSIST czy LIGHT AND RAIN ASSIST, czyli czujnik zmierzchu i deszczu.

SEAT LEON w wypożyczalni PANEK

W wypożyczalni PANEK dostępny jest także Seat Leon z turbodoładowanym silnikiem benzynowym 1.5 e-TSI o mocy 150 KM. Skonfigurowany jest z 7-biegową, dwusprzęgłową skrzynią DSG, która idealnie nadaje się do pokonywania kilometrów. W standardowym wyposażeniu dostępny jest czujnik zmierzchu, sportowa, wielofunkcyjna kierownica obszyta skórą oraz asystent pasa ruchu LINE ASSIST.

Klienci będą mogli skorzystać także z podgrzewanych przednich foteli, podgrzewanej kierownicy, cyfrowego zestawu wskaźników Virtual Cockpit oraz automatycznej, trzystrefowej klimatyzacji.

Samochody w trasę z wypożyczalni PANEK

Wyposażenie aut z wypożyczalni PANEK dostosowanych do pokonywania długich tras obejmuje również wygodne fotele. Większość z nich ma elektryczną regulacja podparcia lędźwiowego foteli przednich, manualna regulacja wysokość siedziska fotela pasażer czy podgrzewane fotele przednie.

Nowoczesne samochody wyróżniają się również systemem mocowania fotelików dziecięcych ISOFIX. Jest to standardowe udogodnienie, która pomaga naszym Klientom podróżować całą rodziną także za miasto – na wakacje czy do najbliższych.

Samochody w trasę z wypożyczalni PANEK można można rezerwować dzwoniąc na numer Biura Obsługi Klienta: +48 665 800 000 lub online na stronie głównej.