ipanek
The Art of sharing

Tesla Model S dostępna w PANEK Rent a Car

Wraz z nowym rokiem w wypożyczalni samochodów PANEK Rent a Car pojawiła się możliwość wynajmu długoterminowego samochodów, które na co dzień przypisane są do Grupy EXTREME i UNIQUE w wypożyczalni samochodów na minuty, godziny i dni PANEK CarSharing. Informowaliśmy już o możliwości wynajmu długoterminowego Ferrari F430, teraz przyszła kolej na kultowy samochód o napędzie elektrycznym Tesla Model S. Ofertę wynajmu można sprawdzić w Biurze Obsługi Klienta PANEK Rent a Car pod numerem telefonu +48 665 800 800.

Tesla od samego początku swojego istnienia zadziwia i fascynuje wszystkich kierowców na całym świecie. Niecodzienne osiągi, przypisane dotąd grupie samochodów sportowych i supercarów stały się dostępne dla normalnych ludzi. Tesla Model S to rodzinna limuzyna, zdolna przewieźć w komfortowych warunkach 4 dorosłe osoby i dużą ilość bagaży. Na co dzień jest łagodnym, nie rzucającym się w oczy samochodem, by w jednej chwili zostawić na światłach większość Porsche i Ferrari. Tesla udostępniona w klientom w wypożyczalni PANEK Rent a Car to oznakowany logo PANEK CarSharing egzemplarza, który dostępny jest również w usłudze wynajmu na minuty i godziny, ale opcja wynajmu długoterminowego pozwala klientom na swobodne przemieszczanie się tym wyjątkowym samochodem poza strefą, w której się znajduje, a nawet odbyć podróż służbową lub rodzinną. Opcja wynajmu w PANEK Rent a Car daje także unikalną możliwość sprawdzenia wszystkich możliwości tego zaawansowanego technicznie samochodu.

W ofercie wypożyczalni PANEK Rent a Car znajdują się również Ferrari F430 i Cupra Formentor. Wszystkie w niezwykle atrakcyjnej cenie. Sprawdźcie sami pod numerem +48 665 800 800.