ipanek
The Art of sharing

Volkswagen T-Roc z wypożyczalni PANEK

Volkswagen T-Roc to SUV klasy B, który pozycjonowany jest pomiędzy większym Tiguanem i mniejszymi T-Cross i zupełnie nowym Taigo. Z całą pewnością jest to jednak niezwykle przemyślany model, którym bez problemu wybierzecie się w wakacyjną podróż. Najnowsze egzemplarze Volskwagen T-Roc z wypożyczalni PANEK Rent a Car polecają się na urlopowe wycieczki.

Tym razem nie będziemy się skupiać na wyglądzie niemieckiego SUV-a, choć należy zaznaczyć, że model wyjątkowo przypadł do gustu nie tylko klientom indywidualnym, ale także firmom, które chętnie wcielają T-Roca do swoich flot. To właśnie walory użytkowe auta sprawiają, że choć nie wydaje się duży, to bez problemu poradzi sobie z urlopowymi bagażami.

Pakuj się swobodnie – Volkswagen T-Roc z wypożyczalni PANEK

Ogromną zaletą Volkswagena T-Roca jest ogromny bagażnik. Sprytne rozwiązanie z podwójną podłogą pozwala nie tylko na zachowanie porządku podczas codziennych dojazdów do pracy, ale także zapewnia ogromną przestrzeń jeśli chcemy pojechać gdzieś dalej. Nasz test pokazał, że do kufra zmieszczą się dwie wielkie walizki o wymiarach 77/50/29 cm, walizka kabinowa, duża kosmetyczka i mnóstwo wakacyjnych gadżetów, takich jak: parawan, parasol, maty plażowe, piłka i inne. I to wszystko mieści się pod sztywną półką.

Dzielona kanapa wyposażona została w specjalny otwór do przewożenia długich przedmiotów, więc jeśli wybieracie się na wakacje ze sprzętem sportowym, nie będzie problemu ze spakowaniem potrzebnych rzeczy. Kabina bez problemu pomieści czterech dorosłych pasażerów, a zewnętrzne siedziska kanapy wyposażono w mocowania IsoFix dla fotelików dziecięcych.

Volkswagen T-Roc z wypożyczalni PANEK Rent a Car chwalony jest za bardzo wygodną pozycję za kierownicą. Auta dostępne dla klientów mają szeroką regulację foteli oraz kierownicy, dzięki czemu każdy usiądzie tu bardzo wygodnie. Auta z wypożyczalni PANEK charakteryzują się też świetnym wyposażeniem, co mocno wpływa na komfort podczas długiej podróży. Na pokładzie znajdziecie automatyczną klimatyzację oraz systemy asystujące.

Optymalnie pod maską

Volkswagen T-Roc z wypożyczalni PANEK napędzany jest benzynowym, turbodoładowanym silnikiem 1.5 TSI o mocy 150 KM. To świetna jednostka napędowa, która sprawdziła się już w milionach egzemplarzy nie tylko Volkswagenów, ale także Seatów, Skód, a nawet Audi. Silnik chętnie współpracuje z kierowcą i sprawnie rozpędza niewielkiego SUV-a. Auto osiąga 100 km/h w 8,6 sekundy i rozpędza się do 205 km/h, a wysoki moment obrotowy 250 Nm, dostępny w zakresie 1500-3500 obrotów na minutę pozwala utrzymać w ryzach zużycie paliwa.