ipanek
The Art of sharing

Wynajem długoterminowy All Inclusive

Usługa oferowana przez wypożyczalnię PANEK, czołowego gracza na rynku Rent a Car od 22 lat, w ostatnich miesiącach mocno zyskała na atrakcyjności. Po pierwsze, pandemia koronawirusa mocno zrewidowała potrzeby transportowe Polaków, którzy zaczęli chętniej pracować w trybie „home office”, a tym samym przemieszczać się samochodami w mniej regularny sposób niż dotychczas, po drugie polskie firmy i światowe koncerny, dla których do niedawna samochód osobowy traktowany był jako benefit do stanowiska pracy, dziś chcą użytkować je jako narzędzie pracy i tylko w takim wymiarze, w jakim jest faktycznie potrzebny.

Leasing stał się zatem opcją zbyt długą i nie dość kompleksową, z kolei wynajem długoterminowy oferowany przez firmy CFM i dealerów, choć ciekawy ze względu na kompletność oferty, także okazuje się mniej atrakcyjny, a kwota raty uzależniona jest od wielu czynników, jak choćby utrata wartości pojazdu w okresie trwania umowy, rocznego przebiegu, czy wysokości wpłaty własnej będącej procentem wartości początkowej auta.

Opcja full service

PANEK Rent a Car oferuje klientom usługi wynajmu samochodów, które są w fizycznym posiadaniu operatora. Oznacza to, że do natychmiastowego odbioru jest około 2 tysięcy pojazdów różnych kategorii od małych samochodów miejskich, po rodzinne SUV-y i limuzyny marek premium. W obecnej chwili, gdy cały świat zmaga się z kryzysem na rynku półprzewodników, a kolejni producenci samochodów ograniczają lub całkowicie wstrzymują produkcję poszczególnych modeli, PANEK jest w stanie zapewnić dostęp do usługi w trybie „na życzenie”. Dodatkowym atutem oferty jest uproszczona procedura wynajmu, która sprawia, że klient jest we stanie pozyskać pojazdy praktycznie z dnia na dzień.

Niewątpliwą przewagą oferty wynajmu w PANEK Rent a Car, szczególnie widoczną w zestawieniu z leasingiem jest fakt, że wynajem długoterminowy w PANEK Rent a Car jest kompleksową usługą zawierającą wszystkie świadczenia. Klient w ramach umowy otrzymuje nie tylko samochód, ale także ubezpieczenie, assistance, serwis i przeglądy okresowe. W przypadku zdarzenia drogowego firma zapewnia klientowi ciągłą mobilność podstawiając na miejsce kolizji samochód zastępczy, którym będzie mógł kontynuować jazdę i w najkrótszym możliwym terminie wymienia go na pojazd zgodny z umową wynajmu. To niezwykle ważny aspekt stanowiący poważny argument przemawiający za opcją Rent a Car. Cena wynajmu jest stała i nie zawiera dodatkowych opłat w postaci wpłat początkowych, stanowiących procent wartości samochodu. Jedyną kwotę dodatkową stanowi depozyt o wartości miesięcznego najmu, który jest formą zabezpieczenia umowy i zwracany jest klientowi po zakończeniu umowy wynajmu.

 

Zalety wynajmu długoterminowego w PANEK Rent a Car:

· Elastyczna oferta dostosowana do klienta,

· Zerowy wkład własny klienta,

· Szeroka flota dostępnych samochodów różnych klas,

· Stałe koszty miesięczne,

· Dedykowany opiekun doskonale znający potrzeby partnera biznesowego

 

Szukasz oferty dla siebie?

Skontaktuj się z naszym doradcą:

Mateusz Kaim – Sales Manager, +48 666 881 689

Mikołaj Bonik – Sales Manager, +48 666 870 024