ipanek
The Art of sharing

22 lata PANEK Rent a Car

Czy wiecie, że pierwszym samochodem w wypożyczalni PANEK Rent a Car był 5-drzwiowy Daewoo Lanos w kolorze ciemnozielonym kolorze? Dziś PANEK obchodzi swoje 22 urodziny i jest liderem branży wynajmu samochodów na Polskim rynku. Firma stale rozwija swoją usługę na rynkach zagranicznych, a już niebawem powiększy swoje portfolio o kolejne rozwiązania z dziedziny mobilności.

Ponad dwie dekady istnienia w usłudze dostępnych było prawie 35 000 samochodów różnych modeli i kategorii, którymi klienci przejechali łącznie 1 750 653 000 kilometrów (słownie: jeden miliard siedemset pięćdziesiąt milionów sześćset pięćdziesiąt trzy tysiące kilometrów), i ta liczba wciąż rośnie! Dziś w usługach PANEK Rent a Car i PANEK CarSharing dostępnych jest prawie 5000 samochodów i każdy z nich nawija na koła kolejne kilometry!

Jak wielkie to są liczby? Pomyślcie tylko:

· Gdyby ustawić wszystkie samochody, jakie trafiły do usługi jeden za drugim, utworzyłyby kolumnę o długości ponad 157 kilometrów,

· Łączna liczba przejechanych kilometrów wystarczyłaby do okrążenia Ziemi po równiku 43 776 razy,

· Ilość kilometrów pozwoliłaby na przebycie drogi z Ziemi na Księżyc i z powrotem aż 2276 razy i odbycie ponad 30 lotów na Marsa (oczywiście, pod warunkiem, że Ziemia i Mars znajdują się w najbliższym położeniu (57,6 mln km).

Miliony klientów korzystających z wypożyczalni PANEK to największa wartość firmy, a liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane przez klientów największych światowych portali bookingowych potwierdzają jakość usług oferowanych przez firmę. PANEK CarSharing jest nie tylko wypożyczalnią samochodów. To punkt, w którym spotykają się wartości takie jak: Innowacyjność, Zaangażowanie, Życzliwość i Współdzielenie, a hasło „The Art Of Sharing” nie sprowadza się jedynie do usługi wynajmu. PANEK jako firma odpowiedzialna społecznie jest aktywna na wielu płaszczyznach, angażując się w rozmaite projekty kulturalne, a regularne zbiórki krwi dla ofiar wypadków komunikacyjnych stały się już piękną tradycją kontynuowaną przez kolejne pokolenia pracowników firmy.

Drodzy Klienci, Użytkownicy i Przyjaciele PANEK Rent a Car i PANEK CarSharing,

Dziękujemy Wam za wspólne lata spędzone razem, wyjazdy służbowe i wakacyjne eskapady i weekendowe wypady za miasto. To dla Was się staramy i dla Was chcemy być najlepsi,

Zawsze do usług, Team PANEK