ipanek
The Art of sharing

Citroen C3 w wypożyczalni PANEK

Kwestia zapewnienia klientom jak największego komfortu jest w wypożyczalni PANEK Rent a Car sprawą priorytetową. Wprowadzenie kolejnego modelu auta poprzedzają testy, które weryfikują przydatność danego samochodu w usłudze wynajmu. Samochód bowiem musi być nie tylko dobrze wyposażony, ale także zapewniać najlepszy komfort na drodze. Wśród wszystkich motoryzacyjnych marek jest jedna, która jak żadna inna kojarzy się z wygodą podróżowania. To Citroen, który z modelem C3 dostępny jest już w wypożyczalni PANEK Rent a Car.

Francja elegancja

To, że Citroeny są komfortowe wiedzą wszyscy, ale nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że nawet najmniejszy model w gamie potrafi być równie wygodny jak większe modele. Miejski samochód znalazł się w Klasie B w wypożyczalni PANEK, co powoduje, że może go wypożyczyć praktycznie każdy. Auta, które trafiły do floty charakteryzują się bogatym wyposażeniem i mocnymi jak na swoją klasę silnikami.

Design Citroena C3 cieszy oko wieloma atrakcyjnymi dodatkami. W oczy od razu rzucają się charakterystyczne, podzielone na 3 strefy reflektory. To rozwiązanie stało się znakiem rozpoznawczym francuskiego producenta. Dodatkowo egzemplarze w wersji wyposażenia „Shine” mają dach w innym kolorze niż reszta nadwozia. Dwukolorowe jest także wnętrze, a obszerne fotele dostały ciekawą tapicerkę z kolorowymi wstawkami. Z kolei deska rozdzielcza sprawia wrażenie prostej, ale nie brakuj e jej elegancji. Ilość przycisków została ograniczona do minimum, a funkcjami auta zarządza się z poziomu centralnego ekranu systemu multimedialnego z Bluetooth, Apple Carplay i Android Auto.

Szybko i ekologicznie

Pod maską Citroena C3 z wypożyczalni PANEK znalazł się wielokrotnie nagradzany za swoje walory silnik 1.2 PureTech o mocy 110 KM. To bardzo dynamiczna jednostka, chętnie współpracująca z prawą stopą kierowcy, a w wersji z 6-biegową, manualną skrzynią biegów również oszczędna. Citroen C3 osiąga 100 km/h w 10,1 sekundy, a średnie zużycie w trasie to nawet 5 l/100 km. Dodatkowo silnik spełnia rygorystyczną normę emisji spalin Euro 6.4