ipanek
The Art of sharing

Drugi kierowca GRATIS na wielkanocne wyjazdy od PANEK Rent a Car

Wielkanoc to nie tylko religijne święta, ale też czas, w którym spotykamy się z rodziną przy stole. Dla wielu osób jest to jeden z nielicznych w roku momentów, kiedy mogą wybrać się w podróż w rodzinne strony. Mieszkając na co dzień w dużym mieście nie wszyscy potrzebują własnego samochodu, by sprawnie się przemieszczać. Na tę i inne szczególne okazje wypożyczalnia samochodów PANEK Rent a Car poleca swoją flotę na wielkanocne wyjazdy.

Kto choć raz jechał przez pół Polski z mazurkiem i sałatką warzywną na kolanach, ten wie, że to nie najlepszy pomysł. Właśnie po to, by uniknąć kryzysowych sytuacji warto rozważyć wynajem samochodu na święta. To nie tylko najbardziej komfortowy, ale też najbardziej bezpieczny sposób przemieszczania. W PANEK już od kilku dni pucujemy nasze samochody, by były czyściutkie i gotowe na Wasze wielkanocne wyjazdy.

W PANEK Rent a Car wiemy doskonale, że spotkania rodzinne rządzą się swoimi prawami, dlatego chcąc zapewnić Wam spokój przy rodzinnym, suto zastawionym stole, mamy dla Was specjalną promocję wynajmu, w której otrzymacie od nas opcję drugiego kierowcy zupełnie gratis! Jedyne, co musicie ustalić sobie, jeszcze przed wyjazdem na święta, to: Kto wraca?

Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta PANEK Rent a Car pod numerem telefonu +48 655 800 000 lub [email protected]. Sprawdźcie również ofertę wynajmu przez telefon w PANEK CarSharing.