ipanek
The Art of sharing

KIA Sportage z wypożyczalni PANEK

O tym, jak bardzo koreańscy producenci wzięli sobie do serca uwagi dotyczące stylistyki swoich samochodów pisaliśmy już wielokrotnie. Azjatyckie auta jeszcze 10 lat temu uznawane były za tanie. Dziś walczą o europejskich klientów z podniesioną głową i to nie tylko pod względem stylistycznym, ale też jakościowym. Przeniesienie studia projektowego do Niemiec i zatrudnienie projektantów z Europy to jedynie cześć większego planu, a efekty podziwiać można wypożyczając najnowszą KIA Sportage z wypożyczalni PANEK Rent a Car.

Dla europejskiego kierowcy – KIA Sportage z wypożyczalni PANEK

Producent nie ukrywa, że europejską wersję Kia Sportage zaprojektowano tak, by aktywnie walczyła o coraz bardziej wymagających europejskich klientów. Ten najpopularniejszy model łączy elegancki, ale muskularny i nowoczesny design nadwozia z wnętrzem, które aspiruje do klasy premium. Zastosowano w nim wiele rozwiązań, które od razu przykuwają wzrok kierowcy.

Kolejnym „orężem”, mającym dać rynkową przewagę, jest nowa platforma podłogowa „N3”, na której postawiono cały projekt. Zakłada on maksymalną satysfakcję użytkownika pod względem funkcjonalności i użyteczności na co dzień. Nowa KIA Sportage, w porównaniu z poprzednikiem oferuje również więcej miejsca na bagaż oraz większą przestrzeń nad głową i na nogi. Wyjątkowo dużo miejsca na nogi mają do dyspozycji pasażerowie drugiego rzędu.

Komfortowe wnętrze

W kabinie nowej KIA Sportage znajdziemy miękkie i przyjemne w dotyku materiały wykończeniowe. W centrum nowocześnie urządzonej kabiny znajduje się zakrzywiony wyświetlacz, składający się z dwóch ekranów. Rozciąga się on od miejsca przed kierowcą do środka deski rozdzielczej, podkreślając jej szerokość. 12,3-calowy centralny ekran dotykowy zapewnia kierowcy i pasażerowi dostęp do wszystkich funkcji, także tych związanych z łącznością ze światem zewnętrznym. Z kolei 12,3-calowy zestaw wskaźników umieszczony przed kierowcą jest wyposażony w najnowszej generacji, ultracienki wyświetlacz ciekłokrystaliczny. Zapewnia on niezwykle precyzyjną i wyraźną grafikę.

Tych kilka liczb jest w stanie zobrazować rozmiary nowej KIA Sportage. Rozstaw osi 2680 mm, długość, szerokość i wysokość nadwozia wynoszące – odpowiednio – 4515 mm, 1865 mm i 1645 mm sprawiają, że najnowszy SUV marki Kia oferuje niezwykle przestronne wnętrze i obszerny bagażnik. Jego pojemność wynosi 591 litrów, a funkcjonalność wnętrza znakomicie poprawia tylna kanapa składana w proporcji 40:20:40.

Ekologia pod maską

Samochody KIA Sportage oferowane w wynajmie wypożyczalni PANEK Rent a Car dostępne są z silnikiem benzynowym 1.6 T-GDI. Silniki generują moc 150 KM i sprzężone są z manualną 6-biegową skrzynią biegów. Niebawem do oferty dołączą także egzemplarze wyposażone w automatyczne skrzynie biegów.

Wszystkie auta zawierają komplet systemów asystujących kierowcy podczas jazdy i manewrów na parkingu. Auta dostępne są także w opcji wynajmu długoterminowego.

Wszelkich szczegółów dotyczących oferty wynajmu dostarczy Biuro Obsługi Klienta pod tel: +48 665 800 000 lub [email protected]