ipanek
The Art of sharing

Wynajem długoterminowy od PANEK

Wypożyczalnia samochodów Rent a Car wykorzystując swoje ponad 21 letnie doświadczenie w branży wynajmu samochodów dobrze przygotowała się na trudne czasy w branży motoryzacyjnej. Duża i zróżnicowana pod względem modelowym flota pojazdów dostępna jest praktycznie od ręki. Wszystkie oferowane pojazdy znajdują się fizycznie w kilkunastu lokalizacjach na terenie całej Polski. To doskonała wiadomość dla podmiotów gospodarczych, które mają w planach wynajem długoterminowy pojazdów do firmy.

Wynajem długoterminowy – przewaga 1

Podstawową przewagą wynajmu długoterminowego w PANEK Rent a Car jest oferowanie klientom samochodów, które są fizycznie w posiadaniu operatora. Gdy cały świat zmaga się z kryzysem na rynku półprzewodników, a kolejni producenci samochodów ograniczają lub całkowicie wstrzymują produkcję, PANEK jest w stanie zapewnić dostęp do pojazdów w trybie natychmiastowym. Kilka tysięcy samochodów dostępnych jest w trybie „on demand”. Uproszczona procedura wynajmu sprawia, że firma podstawia klientowi samochód niemal natychmiast po podpisaniu umowy.

Wynajem długoterminowy – przewaga 2

Kolejną przewagą, szczególnie w zestawieniu z leasingiem jest fakt, że wynajem długoterminowy w PANEK Rent a Car jest kompleksową. Zawierającą wszystkie świadczenia. Klient w ramach umowy otrzymuje nie tylko samochód, ale także ubezpieczenie, assistance, serwis i przeglądy okresowe. W przypadku zdarzenia drogowego firma zapewnia klientowi ciągłą mobilność podstawiając na miejsce kolizji samochód zastępczy. Będzie mógł kontynuować jazdę i w najkrótszym możliwym terminie wymienia go na pojazd zgodny z umową wynajmu. To niezwykle ważny aspekt stanowiący poważny argument przemawiający za opcją Rent a Car. Cena wynajmu jest stała i nie zawiera dodatkowych opłat w postaci wpłat początkowych, stanowiących procent wartości samochodu. Jedyną kwotą dodatkową jest depozyt o wartości miesięcznego najmu, który jest formą zabezpieczenia umowy i wraca na konto klienta po zakończeniu umowy wynajmu.

Wynajem długoterminowy – przewaga 3

Największym wyzwaniem dla firm CFM staje się dziś pozyskanie pojazdów do usług leasingu i wynajmu. Ze względu na ograniczenia w produkcji i brak podstawowych podzespołów, opóźnienia w dostawach sięgają nawet jednego roku. Oszczędności poczynione podczas pandemii odbijają się dzisiaj czkawką w postaci braku możliwości kupienia części w ogóle i dostawy nowych samochodów są mocno zagrożone. Żeby tego było mało, dochodzi jeszcze polityka związana z przechodzeniem na elektromobilność. Okazuje się bowiem, że koncerny i tak przestają już inwestować w rozwój modeli spalinowych. W PANEK Rent a Car samochody różnych klas dostępne są od ręki, a do tego zawczasu złożone zamówienia pozwalają planowo uzupełniać stan floty o kolejne nowe egzemplarze.

Wynajem dopasowany do klienta

Oferta PANEK Rent a Car kierowana jest do firm chcących zapewnić pełną mobilność swoim pracownikom w określonym czasie. Dostępnych jest wiele opcji czasowych, z których najbardziej opłacalną jest usługa na 12 miesięcy. To najlepsze rozwiązanie pod względem miesięcznych kosztów wynajmu. Przykładowa kalkulacja pokazuje, że w porównaniu z umową 3-miesięczną, można zaoszczędzić kwotę równą jednej miesięcznej racie.

Przykład:

Klasa SUV AUT – SEAT ATECA 5d 1.5 TSI 150 KM, DSG

Zapraszamy do kontaktu ze specjalistami PANEK Rent a Car. Dopasują ofertę do Państwa potrzeb i zaproponują najlepsze rozwiązania dla Państwa firmy.

Kontakt: [email protected]