ipanek
The Art of sharing

Dzień Kobiet, Dzień Kobiet, niech każdy się dowie…

Drogie, najwspanialsze i niepowtarzalne i uwielbiane! 8 marca, W Dniu Kobiet przyjmijcie najpiękniejsze życzenia od grupy zaangażowanych mężczyzn z biur RENT a Car w całej Polsce oraz wszystkich pracowników technicznych PANEK, którzy codziennie oddają siebie, by wszystkie samochody czekały na Was czyściutkie i pachnące. Życzymy Wam spełnienia marzeń, osiągania najwyższych celów i sięgania po najcenniejsze nagrody. Każda z Was zasługuje na to, by być obsypywana przez mężczyzn słodyczami i prezentami, nie tylko w dniu Waszego święta. Drogie Kobiety i Kobietki, Dziewczyny, Koleżanki, Przyjaciółki, Żony, Narzeczone, Matki, Siostry, Córki, Narzeczone i Kochanki – Przyjmijcie te życzenia od całej ekipy wiernych i zapatrzonych w Was mężczyzn z PANEK Rent a Car.

Doskonale wiemy, czego pragną kobiety, dlatego w PANEK Rent a Car oferujemy wyłącznie nowe i maksymalnie 3-letnie pojazdy. Są zawsze bogato wyposażone w komplet systemów bezpieczeństwa oraz wiele elementów z zakresu komfortu jazdy. Wszystkie nowo rejestrowane pojazdy wyposażone są w nowoczesne reflektory LED, które rozcinają ciemność ścieląc przed Wami srebrny dywan. Fotele utulą Was swoją miękkością i ogrzeją w mroźne poranki, a klimatyzacja zapewni odpowiednią atmosferę i dobry nastrój na cały dzień. Niech w każdym samochodzie rozbrzmiewają dziś liryczne utwory Leonarda Cohena, przeplatane gitarowymi solówkami Erica Claptona i Marka Knopflera.

Tego dnia pamiętamy również o wszystkich kobietach z Ukrainy. Tych dzielnych i niezłomnych, które nie mogą być dziś ze swoimi mężczyznami, ponieważ musiały uciekać ze swojego kraju w poszukiwaniu bezpieczeństwa, a także o tych, które zdecydowały się zostać i bronić wolności i przyszłości dla swoich dzieci. Wam również składamy najserdeczniejsze życzenia i wyrazy szacunku oraz uznania. Życzymy Wam, byście odzyskały spokój, bo godności i siły można Wam pozazdrościć.