ipanek
The Art of sharing

Dzień Mężczyzn w PANEK Rent a Car

Przystojni, odważni, przebojowi i szarmanccy – mężczyźni w samochodach PANEK RENT a Car. W dniu Waszego święta życzymy Wam samych wyjątkowych chwil spędzonych za kierownicami bezpiecznych, eleganckich i świetnie wyposażonych samochodów z naszej wypożyczalni. Niech Wam się spełniają marzenia i realizują najśmielsze plany. Każda Wasza droga niech będzie gładka jak Jezioro Como o poranku, szeroka jak plaże na Costa Del Sol i emocjonująca jak Grand Prix Monaco. Życzymy Wam, byście zawsze czuli się jak James Bond w Astonie Martinie, Walter Röhrl w Porsche i Michael Schumacher w Ferrari.

Większość pracowników w PANEK Rent a Car to także mężczyźni, dlatego doskonale wiemy czego oczekujecie od samochodu. W naszej ofercie znajdziecie więc zarówno modele reprezentacyjne, jak nowe Audi A6, którymi pojedziecie na ważne spotkanie biznesowe i podejmiecie najlepszych zagranicznych gości, rodzinne SUV-y, jak BMW X3, do których bezpiecznie spakujecie rodzinę na wakacyjny wyjazd, a także całą gamę większych i mniejszych pojazdów, wyposażonych tak, że nie będzie się Wam chciało z nich wysiadać.

Życzymy Wam Panowie, samych sukcesów oraz wyjątkowych chwil spędzonych za kierownicami naszych samochodów. Nie ważne, czy aktualnie pędzicie na spotkanie biznesowe w Rzeszowie, czy obieracie kierunek na Półwysep Helski, by w weekend polatać na „Kajtach”. Niech w tych podróżach zawsze towarzyszą Wam bliskie osoby, rodzina i przyjaciele, bo samochody PANEK są po to, by łączyć ludzi oraz ich pasje do podróży i aktywności fizycznej. A na koniec życzymy Wam Panowie, żebyście dzwoniąc do nas zawsze usłyszeli ciepłe głosy naszych wspaniałych kobiet z Biura Obsługi Klienta.