ipanek
The Art of sharing

Firmowa flota na życzenie

Światowy kryzys gospodarczy nie odpuszcza, a rynek motoryzacyjny wciąż zmaga się z ograniczeniami w produkcji samochodów. Mocno wpływa to nie tylko na dostępność nowych aut u dealerów, ale także na klienta końcowego, który potrzebuje pojazdów choćby w celu prowadzenia działalności gospodarczej. Naprzeciw oczekiwaniom polskich klientów wypożyczalnia PANEK Rent a Car wprowadziła usługę wynajmu długoterminowego dla firm, zapewniając tym samym dostęp do floty ponad 2500 samochodów dostępnych od ręki.

PANEK Rent a Car dysponuje fizyczną flotą ponad 2000 pojazdów dostępnych tu i teraz, dlatego oferta spotkała się z ogromnym zainteresowaniem klientów biznesowych. Coraz częściej zdarza się, że pojazd w firmie potrzebny jest na okres krótszy niż pełna umowa leasingowa opiewająca najczęściej na 3, 4, a nawet 5 lat. Pandemia Covid-19 pokazała też, że dla wielu scenariuszy przejście na pracę zdalną wcale nie jest fikcją, a samochód w firmie stał się drogą inwestycją. Dodatkowo dziś biznes zmaga się kolejnymi przeszkodami, między innymi nagłym wzrostem kosztów utrzymania, energii i innych. Okazuje się jednak, że wciąż można te koszty znacznie ograniczyć, wynajmując samochód tylko na okres, w którym rzeczywiście jest potrzebny, nie ponosząc z tego tytułu na przykład kosztów utraty wartości pojazdu w czasie trwania leasingu.

Dodatkowo faktura za wynajem samochodu w wypożyczalni PANEK Rent a Car jest czystym kosztem, a samochód w firmie nie jest środkiem trwałym, a jedynie usługa transportową. Dodatkowy plus jest taki, że faktura za wynajem auta z wypożyczalni w żaden sposób nie obciąża zdolności kredytowej przedsiębiorstwa, a to aspekt nie do przecenienia w obecnej sytuacji gospodarczej.

PANEK Rent a Car ma w ciągłej ofercie kilka tysięcy samochodów dostępnych od ręki, a jako firma o zasięgu ogólnopolskim, jest w stanie zapewnić klientowi dostęp do usługi wynajmu praktycznie w dowolnym miejscu.

Ważnym aspektem przemawiającym za ofertą wypożyczalni PANEK Rent a Car jest możliwość wymiany konkretnego egzemplarza na inny, innej klasy, w innym kolorze lub z innym silnikiem, bądź skrzynią biegów, w dowolnym momencie trwania umowy. Klient w każdej chwili może także włączyć do swojej floty kolejne pojazdy lub wyłączać je, jeśli nie będą już potrzebne.

Szukasz oferty dla siebie?

Skontaktuj się z naszym doradcą:

Mateusz Kaim – Sales Manager, +48 666 881 689

Mikołaj Bonik – Sales Manager, +48 666 870 024