ipanek
The Art of sharing

Hyundai i30 w wypożyczalni PANEK

Dobre kombi sprawdzi się w każdej sytuacji. To także wciąż najlepszy rodzaj nadwozia jeśli, chodzi o rodzinne wyjazdy i możliwości ładunkowe. Doskonale to wiemy, dlatego w ofercie wypożyczalni PANEK Rent a Car oferujemy takie modele jak: Skoda Octavia, KIA Ceed czy Seat Leon. Dziś przedstawiamy bliżej bardzo popularny model Hyundai i30.

Koreańczycy bardzo szybko dostrzegli, że klienci na różnych kontynentach mają różne preferencje i to, co podoba się w Azji, niekoniecznie dobrze przyjmuje się w Europie. Przenieśli więc swoje studia projektowe do Niemiec i zatrudnili najlepszych projektantów. Nowe modele są świeże pod względem stylistycznym i dopracowane pod względem technicznym i należą dziś do światowej czołówki jeśli chodzi o niezawodność. To cechy, które pozwalają Hyundaiowi być jedną z najchętniej wybieranych marek w wypożyczalni PANEK Rent a Car.

Zaprojektowany dla rodziny

Hyundai i30 w wypożyczalni PANEK to samochód, który spełni wszystkie wymagania nowoczesnej rodziny. Jest przestronny w środku, z łatwością przewiezie 4, a nawet 5 osób i spakujemy do niego wszystkie bagaże, nawet te długie, bo pojemność bagażnika to aż 602 litry! Kufer ma równą powierzchnię i jest bardzo ustawny. Bardzo wygodne w trasie okazują się fotele przednie. Oparcia są dobrze wyprofilowane, a siedziska są długie i dobrze podpierają uda kierowcy. Ogromnym plusem jest duży zakres regulacji kierownicy wzdłuż i na wysokość, dzięki czemu każdy znajdzie wygodną pozycję. Na tylnych siedzeniach zamontowane są uchwyty systemu ISOFix, więc łatwy i bezpieczny montaż fotelików nie stanowi żadnego problemu.

Precyzyjne prowadzenie

Hyundai projektując układy jezdne swoich samochodów poszedł drogą niemieckich konkurentów. Ten styl prowadzenia podoba się bardzo także polskim klientom, którzy wskazują często, że lubią czuć co dzieje się z samochodem. Zawieszenie Hyundaia i30 z wypożyczalni PANEK jest sprężyste, a prowadzenie precyzyjne. Samochód nie przechyla się w zakrętach, a poczucie bezpieczeństwa jest naprawdę wysokie. Auto nadaje się zarówno do jazdy po drogach krajowych, jak i autostradzie, bowiem jazda nim zupełnie nie męczy. Nawet po wielogodzinnej podróży kierowca wysiada z samochodu zrelaksowany.

Komfort i bezpieczeństwo

Tak, jak wszystkie samochody z wypożyczalni PANEK, tak również Hyundai i30 wyposażony jest w szereg systemów bezpieczeństwa oraz tych wpływających na komfort prowadzenia. Na pokładzie znalazły się między innymi: System wykrywający kolizję z innym pojazdem, rozpoznający pieszych i rowerzystów, asystent pasa ruchu, tempomat, czujniki i kamerę cofania. Fotele przednie są podgrzewane, a większość aut ma także podgrzewane kierownice. W komunikacji ze światem pomaga system łączności Bluetooth oraz Apple Carplay i Android Auto.

Nic, tylko wsiadać i jechać na zimowe ferie samochodem z wypożyczalni PANEK Rent a Car.