ipanek
The Art of sharing

Hyundai Tucson w wypożyczalni PANEK

Cztery i pół metra długości, rozstaw osi 2680 mm, prześwit 170 mm i bagażnik o pojemności 620 litrów. Tak w skrócie można scharakteryzować najnowszego SUV-a, który trafił do oferty wypożyczalni samochodów PANEK Rent a Car. Dobrze wyposażony i bezpieczny Hyundai TUCSON z wypożyczalni poleca się na wakacyjne wyjazdy.

Odważna stylistyka

Już na pierwszy rzut oka Hyundai TUCSON z wypożyczalni PANEK robi świetne wrażenie. Jego sylwetka jest świeża i niezwykle dynamiczna. Mnóstwo tu ostrych, zdecydowanych linii, przecinających się pod wieloma kątami tworzących jednak bardzo spójny obraz. Największe wrażenie robi przód auta z ogromnym grillem, w którym sprytnie schowano reflektory do jazdy dziennej. Niektórzy mówią, że tworzą one kształt skrzydeł anioła. Faktem jest, że żaden inny producent nie zdecydował się do tej pory na tak odważne podejście do stylistyki i identyfikacji modelu. Reflektory główne także umieszczono w głębokich przetłoczeniach przedniego zderzaka. Linię dachu podkreśla elegancka, chromowana listwa biegnąca od maski, aż do tylnych świateł, których wzór nawiązuje do pazurów tygrysa.

Komfortowe wnętrze

Niezwykle nowocześnie prezentuje się wnętrze nowego SUV-a z wypożyczalni PANEK Rent a Car. Hyundai Tucson potrafi rozpieścić swoich pasażerów, a symetryczny kokpit daje poczucie przestronności, harmonii i spokoju. Na pierwszy plan wysuwa się centralny ekran połączony z pulpitem pełnym wirtualnych (dotykowych) przycisków, umieszczonym poniżej. Obsługa poszczególnych funkcji jest łatwa, a menu czytelne. Drugi ekran znajduje się przed kierowcą i wyświetla prędkościomierz, obrotomierz oraz wskazania komputera pokładowego.

Bardzo wygodne i obszerne okazują się fotele. Bardzo łatwo znajdziecie w nich wygodną pozycję, a pokonanie kilkuset kilometrów nie będzie się wiązać z bólem pleców. Z tyły wygodnie usiądą dwie dorosłe osoby, ale jeśli przyjdzie Wam podróżować z kompletem pasażerów, to trzecia osoba na tylnej kanapie też nie powinna zbytnio narzekać. Ogromny i to nie tylko jak na tę klasę jest bagażnik Hyundaia TUCSON. 620 litrów i regularne kształty są w stanie uruchomić wyobraźnię. Tu bez wątpienia zmieści się wszystko, co tylko zechcecie zabrać na wakacyjny wyjazd.

Pod maską tak, jak lubisz

Normalność – tak chyba najlepiej należałoby określić to, co znajdziemy pod maską. Klienci wypożyczalni samochodów zdecydowanie wolą prostotę i niezawodność napędu i dokładnie to otrzymają wybierając Hyundaia TUCSON w wypożyczalni PANEK Rent a Car. Nowoczesny, ale nieskomplikowany napęd wykorzystuje benzynowy, turbodoładowany silnik 1.6 T-GDI o mocy 150 KM. Moc na przednie koła przenoszona jest za pośrednictwem manualnej skrzyni biegów. To idealna konfiguracja na wakacyjne wyjazdy. Silnik chętnie reaguje na gaz i pozostaje przy tym powściągliwy, jeśli chodzi o apetyt na paliwo. Auto osiąga 100 km/h w 10,3 sekundy, a średnie zużycie paliwa deklarowane przez producenta to 7l/100 km. Auto prowadzi się bardzo pewnie, a kabina jest nieźle wyciszona. Nic, tylko rezerwować swój egzemplarz na wakacyjną podróż.