ipanek
The Art of sharing

Konto PANEK CarSharing założysz w biurach firmy w całej Polsce

Doczekaliśmy czasów, w których smartfon przestaje powoli pełnić funkcję tradycyjnego telefonu, a użytkownicy coraz chętniej korzystają z usług online. Jedzenie zamawiamy w sieci, telewizję zamieniamy na usługi streamingowe, a samochód wynajmujemy za pomocą aplikacji i tylko na czas, w którym faktycznie go potrzebujemy. Cały proces odbywa się automatycznie. Jednak nie wszyscy chcący dołączyć do usługi wynajmu samochodów na minuty, godziny i dni chcą przekazywać swoje dane przez formularz elektroniczny lub z przyczyn regulaminowych nie mogą tego zrobić. Mowa na przykład o cudzoziemcach, którzy nie mogą zarejestrować się droga elektroniczną. Dla wszystkich chcących wejść do usługi, PANEK CarSharing udostępnił możliwość rejestracji offline w biurach PANEK zlokalizowanych w portach lotniczych w całej Polsce.

Klienci, którzy z jakiś przyczyn nie chcą lub nie mogą przekazywać swoich danych potrzebnych do rejestracji konta w usłudze PANEK CarSharing mogą pojawić się w fizycznych biurach firmy zlokalizowanych w całej Polsce i na miejscu, z pomocą przedstawiciela największego w Polsce dostawcy usługi samochodów na minuty, dokonać rejestracji konta. Dokumenty potrzebne do rejestracji zostaną sprawdzone przez pracownika PANEK bez konieczności ich skanowania, a pozostałe dane przekazane słownie, celem umieszczenia ich w systemie. Celem fizycznej weryfikacji jest założenie unikalnego konta użytkownika, na podstawie którego klient zarejestruje w swoim smartfonie usługę w aplikacji PANEK CarSharing dostępnej w sklepach Google Play i AppStore. Każdy, kto założy konto w sposób fizyczny w jednym z biur PANEK zlokalizowanych w portach lotniczych na terenie całej Polski otrzyma bonus o wartości 30 złotych, które użytkownik będzie mógł wykorzystać już podczas pierwszego przejazdu.

Z opcji fizycznej rejestracji usługi współdzielenia pojazdów PANEK CarSharing w biurach PANEK na terenie Polski może skorzystać każdy nowy użytkownik posiadający polskie obywatelstwo, jak również cudzoziemcy i osoby posługujące się obcym paszportem. Lista punktów obsługi klienta PANEK dostępna jest na stronie internetowej