ipanek
The Art of sharing

PANEK Rent a Car z nagrodą Customer Favourite Award 2022

Dziś jest właśnie jeden z tych dni, kiedy cały trud włożony w ciężką pracę przestaje mieć znaczenie, a na twarzy pojawia się uśmiech i duma, ponieważ kolejny rok z rzędu wypożyczalnia samochodów PANEK Rent a Car zdobyła nagrodę Customer Favourite Award 2022! Biurem, które zwyciężyło w tegorocznej edycji konkursu jest Lotnisko Katowice – Pyrzowice!

Jesteśmy obecni w 30 miejscach na terenie kraju, a biura zlokalizowane są we wszystkich portach lotniczych, centrach miast, a także w galeriach handlowych. Zeszłoroczna wygrana punktu zlokalizowanego na terenie Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów wyzwoliła w kolegach z pozostałych biur PANEK Rent a Car naturalną „sportową złość” oraz chęć pozytywnej rywalizacji. Taka nagroda jest oczywistym bodźcem do przeanalizowania swojej całorocznej pracy oraz motorem do dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji. Ostatecznie tegoroczna nagroda przyznawana przez użytkowników portalu Rentalcars.com znów powędrowała do biura PANEK (tym razem do punktu mieszczącego się w Porcie Lotniczym Katowice – Pyrzowice) i choć zwycięzca mógł być jeden, to wszystkim naszym biurom i każdemu pracownikowi z osobna należą się gratulacje za fantastyczną pracę i walkę o ostateczny wynik. Bardzo wysokie noty 9.0/10 otrzymały również biura na Lotniskach Okęcie i Szczecin – Goleniów, a na dalszych miejscach uplasowały się: Wrocław (8.9/10), Gdańsk (8.3/10) i Kraków (8.2/10).

Wyróżnienie Customer Favourite Award 2022, od portalu Renatcars.com, należącego do największego operatora rezerwacji turystycznych – Booking.com., przyznawane jest na podstawie opinii klientów zamieszczonych na Rentalcars.com i Booking.com, co dodatkowo podnosi jej rangę. To właśnie najwyższa ocena naszej pracy i docenienie przez klientów daje nam największą satysfakcję i siłę do działania. Chcemy być najlepsi dla Państwa, dla Waszej wygody i bezpieczeństwa. PANEK Rent a Car to flota ponad 2000 nowoczesnych i bezpiecznych samochodów, z których każdy  przygotowujemy według najwyższych standardów. Jesteśmy dumni z tego, że klienci docenili nasze starania.

Obliczyliśmy, że w 2020 roku klienci PANEK Rent a Car pokonali naszymi samochodami ponad 52 000 000 kilometrów, co pozwoliłoby okrążyć kulę ziemską 1300 razy! W 2021 roku ten wynik został podwojony, a łączny dystans przekraczał 122 000 000 kilometrów!

Booking.com i należący do grupy portal Rentacars.com to największe platformy rezerwacyjne, z których korzystają miliony klientów na całym świecie. Na podstawie ich opinii analizujemy nasze działania i staramy się być coraz bliżej ideału. W tym roku również jesteśmy przygotowani na pobicie tego wyniku, stale uzupełniamy naszą flotę o kolejne nowe samochody i z niecierpliwością czekamy na sezon letni. Dziękujemy Państwu za wybór PANEK Rent a Car i zaufanie jakim nas obdarzacie.