ipanek
The Art of sharing

Wynajem długoterminowy – jedna faktura

Wynajem długoterminowy w PANEK Rent a Car ma wiele zalet, które sprawiają, że firma jest liderem na rynku wypożyczalni. Dobrze wyposażone samochody bez problemu mogą być benefitem dla pracowników. Opcja Full Service łączy w sobie wszystkie usługi związane użytkowaniem i serwisem auta. Zaletą wynajmu samochodów w PANEK jest flota na życzenie, gdzie klient ma możliwość wymiany samochodu na inny w czasie trwania umowy i nie jest ograniczony jedynie do oferty w ramach tej samej klasy. W sytuacji, gdy potrzebuje większego samochodu na wyjazd służbowy po prostu zgłasza takie zapotrzebowanie.

Zauważalną przewagą PANEK Rent a Car nad konkurencją jest możliwość otrzymania jednej faktury za całą usługę wynajmu. Dotyczy to wszystkich wynajmowanych przez jego firmę pojazdów. Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest fakt, iż faktura za wynajem samochodu lub floty pojazdów nie jest traktowana przez instytucje finansowe jako comiesięczne obciążenie klienta i nie wpływa na zdolność kredytową. Dlaczego tak się dzieje? Otóż klient wypożyczalni PANEK Rent a Car nie włącza wynajmowanych pojazdów do rejestru środków trwałych, a umowa najmu jest bezterminowa. Klient nie zawiera umowy na konkretny pojazd, który amortyzuje w swojej firmie, a jedynie korzysta z usługi. Umowę najmu można zawierać na czas określony lub nieokreślony, a w ramach współpracy dobierać kolejne pojazdy lub zmniejszać ich ilość.

Jedna faktura za wynajem długoterminowy pojazdów w wypożyczalni PANEK Rent a Car jest zatem bardzo korzystnym rozwiązaniem dla firmy. Usługa dotyczy także klientów prywatnych, którzy również mogą skorzystać z takiego rozwiązania. Należy także przypomnieć, iż umowa wynajmu samochodu w wypożyczalni PANEK to usługa Full Service. Zawiera wszystkie koszty i usługi dodatkowe związane z użytkowaniem pojazdu, takie jak: serwis, assistance, wymiana opon, ubezpieczenie czy wymiana samochodu.