ipanek
The Art of sharing

Wynajem długoterminowy PANEK Rent a Car – Opcja full service

Podstawową przewagą rynkową wypożyczalni PANEK Rent a Car jest oferowanie klientom usługi wynajmu samochodów, które są fizycznie w posiadaniu operatora. W obecnej chwili, gdy cały świat zmaga się z kryzysem na rynku półprzewodników, a kolejni producenci samochodów ograniczają lub całkowicie wstrzymują produkcję, PANEK jest w stanie zapewnić dostęp do usługi w trybie natychmiastowym. Kilka tysięcy samochodów dostępnych jest w trybie „on demand”, a uproszczona procedura wynajmu sprawia, że wynajem długoterminowy w PANEK Rent a Car jest możliwy praktycznie z dnia na dzień.

Kolejną przewagą, szczególnie w zestawieniu z leasingiem jest fakt, że wynajem długoterminowy w PANEK Rent a Car jest usługą kompleksową zawierającą wszystkie świadczenia, a klient otrzymuje jedną miesięczną fakturę. W ramach umowy korzystający z wynajmu otrzymuje nie tylko samochód, ale także ubezpieczenie wraz z usługą assistance, serwis i przeglądy okresowe.

W przypadku zdarzenia drogowego firma zapewnia klientowi ciągłą mobilność podstawiając na miejsce kolizji samochód zastępczy, którym będzie mógł kontynuować jazdę i w najkrótszym możliwym terminie wymienia go na pojazd zgodny z umową wynajmu. To niezwykle ważny aspekt stanowiący poważny argument przemawiający za opcją Rent a Car.

Cena wynajmu jest stała i nie zawiera dodatkowych opłat w postaci wpłat początkowych, stanowiących procent wartości samochodu. Jedynym zabezpieczeniem umowy wynajmu długoterminowego jest depozyt o wartości miesięcznego najmu, który zwracany jest klientowi po zakończeniu umowy najmu. W celu omówienia szczegółów prosimy zapraszamy do kontaktu z Kierownikiem Sprzedaży usług PANEK Rent a Car. Mateusz Kaim z pewnością dopasuje najkorzystniejsze rozwiązanie dla Państwa firmy.

Kontakt e-mail: [email protected] tel: +48 515 143 318