ipanek
The Art of sharing
wielkanoc

Na Wielkanoc samochodem z wypożyczalni PANEK

|

Wielkanoc to czas, gdy większość z nas jedzie do swoich najbliższych i spędza z nimi długo wyczekiwany czas. W tym roku ten wyjątkowy okres przypada na początek kwietnia. Już dzisiaj wielu kierowców planuje swoje podróże i szuka najbardziej atrakcyjnych sposobów na proste i szybkie przemieszczanie się. Długoterminowy wynajem samochodów z wypożyczalni PANEK to alternatywa dla tradycyjnej komunikacji międzymiastowej. Sprawdź naszą ofertę i podróżuj bez ograniczeń.

 

PANKIEM na Wielkanoc

W ofercie wypożyczalni PANEK dostępnych jest kilkadziesiąt modeli samochodów dostosowanych do oczekiwań najbardziej wymagających kierowców i ich pasażerów. To nie tylko auta osobowe, ale również dostawcze z dużą pojemnością. W większości pojazdów znajduje się bogate wyposażenie - między innymi klimatyzacja, automatyczna skrzynia biegów czy funkcjonalne czujniki parkowania.

Auta w nadwoziu kombi, hatchback czy crossover są praktyczne i wygodne w użytkowaniu na co dzień. Zmieszczą nie tylko podręczny bagaż czy większe walizki, ale również sprawdzą się na każdego rodzaju nawierzchni. Trasę umilą również inteligentne systemy wspomagające kierowcę. Zaliczyć do nich można przede wszystkim panel nawigacji, tryb zczytywania znaków na bieżąco podczas jazdy czy wygodne fotele z funkcją zapamiętania ustawienia.

Nowoczesne samochody z oferty wypożyczalni PANEK wyróżniają się dobrym wyposażeniem i komfortem, docenionym przez zadowolonych klientów. Wielkanoc to idealny czas, by z nich skorzystać i sprawdzić ich możliwości. 

Różnorodna flota dostosowana do indywidualnych potrzeb

Bogata oferta samochodów osobowych to gwarancja dotarcia do różnych grup odbiorców. W wypożyczalni PANEK dostępne są samochody z napędem hybrydowym i spalinowym. Większość z nich wyposażona jest w automatyczną skrzynię biegów, choć zdarzają się równie ciekawe propozycje z manualną przekładnią. Ta pozostawia możliwość na ręczne dostosowanie osiągów auta do warunków na drodze. Tak działa między innymi Kia Ceed, Opla Corsa, Skoda Octavia czy Kia Sportage.

Flota samochodów w wypożyczalni PANEK to też bardziej luksusowe samochody - BMW i7, Audi e-tron GT czy zeroemisyjne, jak elektryczny Fiat 500. Różnorodność propozycji sprawia, że klienci mają opcję wyboru pojazdów odpowiadających ich preferencjom.

Napęd na cztery koła, klimatyzacja w wyposażeniu, wygodne fotele czy funkcjonalne schowki to zalety aut dostosowanych do codziennych wyzwań. Podróże z dziećmi, duży bagaż, konieczność komfortowego przemieszczenia się między miastami – samochody z wypożyczalni PANEK to jasna odpowiedź na różne potrzeby.

Wynajem długoterminowy w wypożyczalni PANEK

Atrakcyjna oferta wynajmu obejmuje pokrycie wszystkich kosztów związanych z użytkowaniem auta – ubezpieczenie, przeglądy okresowe, obsługę Assistance 24h. Dzięki stałym kosztom miesięcznym czy zerowemu wkładowi własnemu klienta, wynajem długoterminowy staje się korzystną alternatywą dla własnego samochodu. Użytkownik jest w stanie zaplanować i oszacować koszty związane z usługą.

Wyjazdy na Wielkanoc mogą być jeszcze tańsze i wygodniejsze. Samochody w wypożyczalni PANEK polecają się na świąteczne podróże do najbliższych!