ipanek
The Art of sharing
gadżety samochodowe

Praktyczne gadżety do samochodów z wypożyczalni PANEK

|

Na rynku dostępnych jest dużo gadżetów, które poprawiają koncentrację za kierownicą i ułatwiają podróżowanie autem. W samochodach z wypożyczalni PANEK, Klient może zamontować kilka z nich, by poprawić jakość podróży i zwiększyć bezpieczeństwo swoje i  pasażerów. Poniżej przedstawiamy trzy najbardziej funkcjonalne gadżety, dzięki którym podróż będzie jeszcze przyjemniejsza i spokojniejsza. 

 

Ładowarka samochodowa do gniazdka

Uniwersalne ładowarki do samochodów to gadżety, który pozwolą naładować kilka urządzeń w czasie jazdy samochodem. Urządzenie wsadza się w miejsce gniazda zapalniczki. Ładowarka przystosowana do instalacji elektrycznej od 12V do aż 24 V w samochodach ciężarowych. Standardowo do ładowarki można wsadzić kabel z wejściem USB.

Produkty tego typu są mocne, wykonane z wysokiej jakości tworzywa i odporne na uszkodzenia mechaniczne czy korozję. Do ładowarki można podłączyć urządzenia z gniazdem micro USB czy USB-C. Jest to wygodne rozwiązanie. Akcesoria będą zawsze naładowane, a kierowca będzie mógł korzystać z nich nawet podczas podróży.

Ładowarki USB mogą mieć dwa lub trzy wyjścia na kable - przede wszystkim umożliwia to ładowanie kilku urządzeń jednocześnie.

Uchwyt samochodowy na telefon komórkowy

W czasie jazdy nie wolno korzystać z telefonu. Jeśli klient używa na przykład z nawigacji w trakcie podróży, zależy mu na jak najlepszej widoczności samego ekranu. Nie może jednak trzymać go w dłoni – uchwyt samochodowy będzie praktycznym rozwiązaniem.

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów uchwytów. Montuje się je do szyby, do kratek nawiewu lub bezpośrednio na deskę rozdzielczą. Jest to rozwiązanie w pełni funkcjonalne i wygodne podczas korzystania z auta na co dzień w wynajmie długoterminowym.

Kierowca może spoglądać na ekran telefonu ustawiony na wysokości jego oczu, co nie odwraca jego uwagi od drogi. Dostępne są również uchwyty indukcyjne, które oprócz funkcji trzymania, mają również funkcję ładowania. Jest to wygodna opcja, dzięki której telefon ma zawsze pełną baterię. 

Gadżety do auta - organizer do bagażnika

Gadżety samochodowe to również funkcjonalny organizer do bagażnika, który sprawi, że wszystkie akcesoria i rzeczy przewożone w przestrzeni bagażowej będą ułożone w sposób usystematyzowany. Są one zazwyczaj w kolorze czarnym, z materiałowym wykończeniem. Wewnątrz mogą mieć kilka kieszonek, dzięki którym przedmioty nie przesuwają po całym bagażniku i są w jednym miejscu. Taki organizer można łatwo złożyć i rozłożyć, dzięki czemu łatwo jest go przekładać pomiędzy autami.

Estetyczne, ale i mocne wykonanie organizera to podstawa dobrej podróży. Na rynku dostępne są również siatki do bagażnika, które montowane są w całej przestrzeni bagażowej. To dobra alternatywa dla standardowych toreb.

Samochody z wypożyczalni PANEK wyróżniają się bogatym wyposażeniem. Czasem jednak kierowcy zwracają uwagę na dodatkowe funkcjonalności, które są przydatne w trakcie użytkowania pojazdów. Zestaw głośnomówiący, uchwyt samochodowy oraz transmiter podnoszą jakość podróży i pozwalają kierowcy lepiej skupić się na drodze, bez odwracania od niej uwagi.