ipanek
The Art of sharing

Funkcjonalne sedany w wypożyczalni PANEK

|

Sedany w wypożyczalni PANEK wyróżnia przede wszystkim dobre wyposażenie oraz funkcjonalny i wygodny charakter - zarówno do miasta, jak i w trasę. Jakie modele dostępne są w wynajmie długoterminowym PANEK? Poniżej przedstawiamy najciekawsze z floty.

 

Audi A4 – komfortowy sedan

Model Audi A4 to przykład samochodu, który dostępny jest w wersji Limousine. Pod maską znajduje się silnik benzynowy o pojemności 2 litrów i mocy 150 KM. Jest to tak zwana miękka hybryda. Automatyczna skrzynia biegów podnosi komfort podróżowania, a 3-strefowa klimatyzacja sprawia, że żadne upały nie będą przeszkodą. W okresie zimowym sporą zaletą będzie ogrzewanie przednich siedzeń. Szyby z dodatkową powłoką zaciemniającą przysłaniają okna, zapewniając prywatność podróżującym.

Auto wyposażone jest w system start-stop, Audi smartphone interface, kamerę cofania oraz Audi sound system. Dobre nagłośnienie to dla wielu naszych klientów podstawa w samochodzie. Wersja wyposażenie Limousine to również wirtualny kokpit Audi "plus", który prezentuje się nowocześnie i dynamicznie. Audi A4 w opisanej konfiguracji z 2022 dostępne są w ofercie wypożyczalni PANEK.

 

Mazda 6 - sedany z wypożyczalni PANEK

Mazda 6 z 2021 roku w wersji sedan współpracuje z 2-litrowym silnikiem o mocy 145 KM. W wyposażeniu znajdują się czujniki parkowania, lusterka boczne składane automatycznie czy kolorowy wyświetlacz Head-up z funkcją pamięci ustawienia. Skórzana kierownica i skórzany drążek manualnej skrzyni biegów umili podróż zarówno w warunkach miejskich, jak i w trasie.

System audio wyposażony w 6 głośników oraz moduł integracji wyświetlacza centralnego ze smartfonem sprawi, że kierowca będzie mógł jechać z ulubioną muzyką w tle.

 

Audi A6 - uniwersalna limuzyna

Audi A6 to auto w wypożyczalni PANEK z roku 2022. Napędza je silnik wysokoprężny o pojemności 2 litrów i mocy 204 KM. Układ miękkiej hybrydy współpracuje przede wszystkim z automatyczną skrzynią biegów. Wersja wyposażenia Business charakteryzuje się podgrzewanymi i składanymi lusterkami bocznymi, virtual cocpit Plus, Audi sound system czy wyświetlaczem Head-up.

Oświetlenie wnętrza Ambiente dostosowuje się do trybu jazdy. Kierownica z podwójnymi ramionami ułatwia uchwyt dłoni, a asystent zmiany pasa ruchu z Audi Presense Rear podnosi bezpieczeństwo w trakcie przemieszczania się po mieście.

Sedany w wypożyczalni PANEK to przede wszystkim auta pojemne, przestronne i bogato wyposażone. Aby zarezerwować auto, zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta: +48 665 800 000 lub online na stronie głównej.