ipanek
The Art of sharing

Cupra Formentor w PANEK Rent a Car

W ofercie wypożyczalni PANEK Rent a Car pojawiły się samochody, które na co dzień jeżdżą w barwach PANEK CarSharing. W ofercie wynajmu znalazły się już Ferrari F430 i Tesla Model S z grupy EXTREME. Teraz dołączyła do nich CUPRA Formentor z grupy UNIQUE. Ten z pozoru normalny Crossover potrafi zadziwić swoimi osiągami niejednego fana motoryzacji. Ofertę wynajmu można sprawdzić w Biurze Obsługi Klienta PANEK Rent a Car pod numerem telefonu +48 665 800 800.

Cupra Formentor w PANEK – gorące geny

CUPRA Formentor jest w pewnym sensie samochodem przełomowym dla nowopowstałej hiszpańskiej marki. Formentor jest bowiem pierwszym samodzielnie zbudowanym przez inżynierów CUPRA modelem, a jego odpowiednik nie występuje w ofercie marki SEAT. Z pozoru niczym nie wyróżniający się Crossover kryje pod ciekawym nadwoziem zaawansowaną technikę. Dzięki niej Formentor stał się wyrafinowanym samochodem o sportowych właściwościach. 2-litrowy, doładowany silnik o mocy 310 KM połączony z wysokowydajną dwusprzęgłową skrzynią DSG i napędem na wszystkie koła pozwala osiągnąć pierwsze 100 km/h w 4,9 sekundy! Gdzie lepiej sprawdzi się szybki, czteronapędowy jeśli nie podczas wypadu na Mazury lub na krętej drodze w Bieszczadach? Koniecznie sprawdźcie naszą ofertę wynajmu długoterminowego samochodu CUPRA Formentor w PANEK Rent a Car.

Kontakt

W ofercie wypożyczalni PANEK Rent a Car znajdują się również Ferrari F430 i Tesla Model S. Wszystkie w niezwykle atrakcyjnej cenie. Sprawdźcie sami pod numerem +48 665 800 800