ipanek
The Art of sharing

Ferrari F430 dostępne w PANEK Rent a Car

W ofercie wypożyczalni samochodów PANEK Rent a Car pojawiła się możliwość wynajmu samochodów na co dzień jeżdżących w barwach PANEK CarSharing w grupie EXTREME. Jednym z modeli, które można wypożyczyć na dłużej jest Ferreri F430 we wściekłym kolorze Rosso Corsa. Każdy, kto ma ochotę zatrzymać samochód na kilka dni, tydzień albo miesiąc, będzie to mógł teraz zrobić kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta PANEK Rent a Car pod numerem telefonu +48 665 800 800.

Ferrari to dla wielu kierowców spełnienie motoryzacyjnych marzeń. Możliwość wynajmu dłuższego niż tylko na minuty, czy godziny otwiera przed fanami motoryzacji zupełnie nowe możliwości smakowania hipnotyzującej radości z obcowania z super samochodem. Do tej pory autem z Grupy EXTREME w PANEK CarSharing można było pojeździć nie wychylając się z Warszawskiej strefy. Od teraz będzie można zafundować sobie weekendową przejażdżkę włoską legendą i poczuć ryk 490-konnego silnika V8 na pustej autostradzie.

W ofercie wypożyczalni PANEK Rent a Car znajdują się również Tesla Model S i Cupra Formentor. Wszystkie w niezwykle atrakcyjnej cenie. Sprawdźcie sami pod numerem +48 665 800 800