ipanek
The Art of sharing

Samochody dostawcze z wypożyczalni PANEK

Wielkimi krokami nadeszła wiosna, a wraz z nią aktywności związane z porządkami, remontami i pracami ogrodniczymi. To doskonała okazja, by sprawdzić w akcji samochody dostawcze z wypożyczalni PANEK Rent a Car. Każdy z nich doskonale sprawdzi się w firmie, ale będzie także niezwykle przydatny klientom prywatnym, którzy rozpoczynają na przykład sezon żeglarski na mazurach, albo aktywności na działce. Jest wtedy tak wiele sprzętów większych i mniejszych, które trzeba ze sobą zabrać, że samochód dostawczy wydaje się najlepszym rozwiązaniem.

Oczywiście na szybkie kursy warto wybrać opcję CarSharingu, jednak jeśli chcemy korzystać z dostawczaka dłużej niż kilka godzin czy weekend, warto rozważyć wynajem tradycyjny za pośrednictwem wypożyczalni PANEK Rent a Car, gdzie możemy skorzystać nawet z opcji wynajmu długoterminowego.

W ofercie wypożyczalni PANEK Rent a Car znajdziecie obecnie furgon Renault Express, który idealnie sprawdzi się w miejskiej logistyce, a także 3 modele samochodów dostawczych: Opel Movano L3H2, Renault Master L3H2 i Mercedes Sprinter – długi z wysokim dachem:

Renault Express – samochody dostawcze w wypożyczalni

Samochody Renault Express napędzają benzynowe silniki 1.3 TCe o mocy 102 KM połączonych z manualną, 6-biegową skrzynią biegów. Nadwozie o długości 4393 mm pomieści kierowcę i pasażera oraz 3,3 m3 przestrzeni ładunkowej, a prześwit nadwozia to 160 mm.

Renault Master

Furgon francuskiego producenta to jeden z najbardziej uniwersalnych i lubianych samochodów na rynku, co potwierdzają klienci oraz wyniki sprzedaży Renault Pro +. W samym tylko roku 2020 producent sprzedał w Polsce 7452 egzemplarzy Mastera utrzymując się na najwyższym stopniu podium już trzeci rok z rzędu. Do floty PANEK dołączyły samochody w konfiguracji L3H2 – długie z podwyższanym dachem. Z długością całkowitą 6225 mm i wysokością 2488 mm okazuje się być idealnym kompanem do miejskiej logistyki i dalekich podróży. Wymiary przestrzeni ładunkowej to: 3733 mm/ 1765 m /1894 mm (D/S/W), a ładowność to 1410 kg. Z jednej strony Renault Master jest niezwykle pakowny, z drugiej zaś łatwo nim manewrować w ciasnych osiedlowych uliczkach. Auto ma wysokoprężny, doładowany silnik 2.3 DCi o mocy 130 KM, współpracujący 6-biegową, manualną skrzynią biegów.

Opel Movano

Jest bliźniakiem technologicznym Renault Master i podobnie jak on fantastycznie radzi sobie w przestrzeni miejskiej. Wymiary przestrzeni ładunkowej to 3733 mm / 1765 mm / 1894 mm (D/S/W), co daje prawie 12,5 m3. Samochód ma pod maską wysokoprężny motor 2.3 CDTI o mocy 125 KM i momencie obrotowym 310 Nm. Autem komfortowo podróżować mogą 3 osoby. Opel wyposażony jest w klimatyzację, elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka. Największe wrażenie robi jednak ilość półeczek i schowków na drobiazgi. Opel okazuje się też świetnym wyborem na daleką trasę. Zawieszenie świetnie wybiera nierówności, a kabina jest bardzo dobrze wyciszona.

Mercedes Sprinter – samochody dostawcze w wypożyczalni

To najdłuższy i najbardziej pakowny samochód w ofercie wynajmu PANEK Rent a Car. Długość całkowita pojazdu to prawie 7 metrów. Przestrzeń ładunkowa ma wymiary: 4410 mm / 1787 mm / 2009 mm (dł./szer./wys.), co daje łącznie 15,83 m3! Samochodem mogą podróżować 3 osoby, a jego ładowność to 1113 kg. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 2143 cm3 o mocy 163 KM i momencie obrotowym 360 Nm. Manualna skrzynia biegów ma 6 przełożeń. W manewrowaniu na parkingu pomoże Wam kamera cofania i wydajny układ wspomagania kierownicy. Komfort podczas jazdy zapewnią klimatyzacja, wielofunkcyjna kierownica, system multimedialny MBUX oraz elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka.