ipanek
The Art of sharing
czarny samochód

Wynajem krótkoterminowy – Czym się charakteryzuje?

|
droga z samochodami

Każdy z nas będąc kiedyś na wakacjach spotkał się wypożyczalnią samochodów. To zupełnie zrozumiałe, bo jeśli na przykład polecimy na jedną z greckich wysp, to oprócz leżenia na plaży, swój wolny czas przeznaczamy na zwiedzanie. Najczęściej wtedy decydujemy się na wypożyczenie auta na krótki termin, bo przecież jeden, dwa lub maksymalnie 3 dni wystarczą, by dotrzeć do każdego zakątka i zajrzeć w każdą dziurę. Wynajem krótkoterminowy to także możliwość pozyskania środka transportu na jeden lub kilka dni dla osoby prywatnej lub firmy.

Wynajem krótkoterminowy – samochód lub dwa do firmy

Często zdarza się, że w firmie brakuje jednego, albo dwóch samochodów. Oczywiście, można by było kupić, wziąć w leasing i mieć na pojazd na miejscu. Takie rozwiązanie generuje jednak koszty szczególnie wtedy, gdy dodatkowe auto potrzebne jest na przykład raz w miesiącu przez krótki okres, na przykład 3 dni lub tydzień. W takiej sytuacji najlepiej jest zdecydować się na wypożyczenie samochodu na dzień w wypożyczalni. PANEK Rent a Car jest firmą, która w branży wynajmu jest obecna od ponad 21 lat. Swoje wieloletnie doświadczenie, potrafi przekuć w najlepszą na rynku ofertę wynajmu krótkoterminowego zarówno dla klientów indywidualnych jaki i biznesowych. Jakość oferowanych usług co roku potwierdzają klienci, przyznając wypożyczalni najwyższe noty w rankingach najważniejszych i największych portali bookingowych. Nagrody i wyróżnienia przyznane między innymi przez Booking.com i należący do grupy Rentalcars.com od lat zdobią biura PANEK.

Wynajem krótkoterminowy – jeden na wakacje

Wynajem krótkoterminowy pozwala użytkować samochód w niedługim okresie na przykład w weekend. Ta forma wypożyczenia auta jest szczególnie często wybierana przez osoby, które przylatują do Polski na wakacje i chcą komfortowo zwiedzać kraj. Zaletą obecności biur PANEK w całej Polsce jest to, że samochód, po wcześniejszym umówieniu można wynająć na przykład w biurze w Krakowie, a oddać w Gdańsku. To niezwykle atrakcyjna opcja dla osób, które na przykład zwiedzają całą Europę i przemieszczają się pomiędzy krajami.

Szeroka flota pojazdów

Wynajem krótkoterminowy daje też mnóstwo możliwości dla firm. W każdej chwili bowiem da się zamówić samochód każdej klasy z autem dostawczym włącznie. Zdarzają się sytuacje, kiedy trzeba przyjąć w firmie gości i w dobrze jest podjechać na lotnisko lub dworzec reprezentacyjną limuzyną. Modele takich marek jak Audi oraz BMW sprawdzają się w tej roli doskonale. Nie ważne, czy klient zdecyduje się na wypożyczenie samochodu na kilka godzin, jeden dzień czy kilka dni. Oferta wynajmu krótkoterminowego zostanie dopasowana do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Kontakt

W razie jakichkolwiek dalszych pytań dotyczących wynajmu krótkoterminowego prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta PANEK Rent a Car. Numer telefonu +48 665 800 000 lub na [email protected]