ipanek
ipanek

We share mobility to connect people

Plany wakacyjne mogą spowodować, że zechcesz odwiedzić piękne Trójmiasto, a zwłaszcza cudowne miasto Gdańsk. Wypożyczalnia samochodów iPanek zagwarantuje Ci tam komfortowe usługi transportowe, dopasowane do Twoich oczekiwań. Jednocześnie jesteśmy w stanie elastycznie dostosować usługę wynajmu aut do potrzeb klienta biznesowego. Bez względu na to, z jakiego powodu potrzebujesz wynająć samochód i na jak długo – na kilka dni czy na kilka miesięcy, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co oferujemy?

Nasza firma iPanek ma w swojej ofercie elastyczne usługi transportowe, czyli wynajem krótkoterminowy i standardowy wynajem długoterminowy dla różnych grup klientów. Jak wynająć u nas samochód? To banalnie proste. Stworzyliśmy prosty system rezerwacji aut online, który ułatwia całą sprawę. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, wpisz datę i godzinę odbioru i oddania samochodu oraz miejsce skąd podejmiesz pojazd i zwrócisz go do naszej wypożyczalni, a my przedstawimy Ci na stronie internetowej dostępne w danej lokalizacji samochody do wynajęcia. Możesz wybierać spośród wielu różnych propozycji, jakie przygotowaliśmy, by spełnić zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz małego, kompaktowego auta czy dużego SUV-a, znajdziesz go w naszej ofercie.

Możesz rezerwować samochody dostępne w pobliżu miejsca, w którym się znajdujesz. Na mapie określasz swoje położenie, np. Gdańsk – lotnisko. Wynajem aut przy użyciu naszego systemu rezerwacyjnego online jest bardzo prostym zadaniem, z którym z pewnością sobie poradzisz. Zarezerwuj auto z limitem kilometrów dziennie lub bez, korzystaj z samochodu jak chcesz i jeźdź nim tam, gdzie tego potrzebujesz.

Oprócz wynajmu krótkoterminowego obsługujemy również klientów indywidualnych i biznesowych, wynajmując auta długoterminowo. Dostępne są one do odbioru również w lokalizacji Gdańsk – lotnisko. Wypożyczalnia samochodów iPanek elastycznie dopasowuje swoje usługi do Twoich oczekiwań.

Wynajem długoterminowy dla każdego

Jesteśmy dumni z tego, że nasze usługi wynajmu możecie dostosować do swoich potrzeb. Na przykład, gdy turysta czy biznesmen przyjeżdża do Gdańska na lotnisko, wynajem samochodów może zarezerwować sobie wcześniej online, na naszej stronie internetowej. Szybko, łatwo i co najważniejsze – stosunkowo tanio.

Oprócz tego prowadzimy klasyczny wynajem długoterminowy, który jest alternatywą dla kupowania nowego samochodu przez klienta. Nie musisz wydawać od razu dużej kwoty na zakup pojazdu ani zaciągać kredytu, który obniży Twoją zdolność kredytową. Możesz po prostu wynająć od iPanek odpowiednie auto i nie martwić się o koszty związane z utratą przez pojazd swojej wartości, a także nie troszczyć się o serwis czy ubezpieczenia. Stały czynsz sprzyja też planowaniu budżetu.

Zobacz, jaką mamy ofertę. Nasza stacjonarna wypożyczalnia znajduje się m.in. w Gdańsk – lotnisko. Wypożyczalnia aut iPanek mieści się przy ulicy Juliusza Słowackiego w Gdańsku‑Rębiechowo. Pozostajemy do Twojej dyspozycji w godzinach od 8:00 do 22:00 od poniedziałku do piątku i w godzinach od 9:00 do 17:00 w weekendy.