ipanek
ipanek

We share mobility to connect people

Łódź słynie z tradycji włókienniczych. Dziś to nowoczesny ośrodek miejski, który skupia twórców polskiej mody. To tu odbywają się liczne pokazy m.in. firm odzieżowych i projektantów. W Łodzi rozwijają się także nowoczesne firmy i korporacje. Z drugiej strony to miato ma wiele walorów turystycznych, dlatego przyjeżdżają tu również zwiedzający. Bez względu na to, w jakim celu tutaj przybywasz, możesz skorzystać z naszych zróżnicowanych usług transportowych w Łodzi. Wypożyczalnia aut iPanek zaoferuje Ci takie rozwiązania, które będą najlepiej dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Chcesz wypożyczyć auto na kilka dni? Czemu nie!

Jedną z elastycznych usług transportowych, jaką realizujemy w ramach prowadzonej przez nas działalności, jest wynajem krótkoterminowy pojazdów samochodowych różnego typu. To usługa dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Niezależnie od tego, do której z tych grup się zaliczasz, możesz wybrać dostępne auto z naszej wypożyczalni w Łodzi. Wynajem aut realizujemy za pomocą prostego w obsłudze systemu rezerwacyjnego, jaki znalazł się na naszej stronie internetowej. Wpisujesz tam wyłącznie datę i godzinę oraz miejsce odbioru samochodu wypożyczanego na kilka dni oraz datę i godzinę jego odstawienia, niekoniecznie w tym samym miejscu, w którym go podejmowałeś.

Krótkoterminowy najem będzie rozwiązaniem w przypadku braku samochodu prywatnego w wyniku jego naprawy, po wypadku, albo też dla turystów czy pracowników przebywających w delegacji w takim mieście, jak Łódź. Wynajem samochodów organizujemy w uproszczony sposób i nie wymagamy, abyś zjawił się u nas w stacjonarnej siedzibie. Korzystaj z prostoty wynajmu krótkoterminowego i miej samochód od iPanek do swojej dyspozycji na kilka dni. Jeśli to dla Ciebie zbyt krótko, skorzystaj z długoterminowego wynajmu pojazdów z naszej wypożyczalni, od 31 dni wzwyż.

Dlaczego warto wynajmować auta?

iPanek oferuje Ci nowe, sprawne i doskonale prezentujące się pojazdy. Możesz je wynająć na długi czas również w Łodzi. Wynajem samochodów to alternatywa względem kupowania samochodu za gotówkę czy też korzystania z leasingu. Forma ta wiąże się z wieloma korzyściami, ponieważ nie Ty ponosisz wówczas koszt utraty wartości pojazdu w czasie. Nie musisz sam martwić się ubezpieczeniem pojazdu oraz tym, by wykonać jego przegląd lub niezbędną naprawę. Wszystkie takie koszty ponosi nasza firma, która wynajmuje Ci auto – na potrzeby własne, jako klienta indywidualnego, jak również dla powiększenia floty samochodowej w Twojej firmie.
Nasza stacjonarna siedziba wypożyczalni samochodów iPanek w Łodzi znajduje się przy ulicy Piłsudskiego 15/23, przy Galerii Łódzkiej, jednym z największych centrów handlowych w tym mieście. Nasza wypożyczalnia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00, w soboty i w niedziele nasi pracownicy czekają na Ciebie w godzinach od 9:00 do 13:00. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami. W ofercie iPanek z pewnością znajdziesz taką opcję transportową, która będzie dopasowana do Twoich wymagań.