ipanek
ipanek

We share mobility to connect people

Wydaje Ci się, że wynajem aut zawsze wymaga osobistego kontaktu z wypożyczalnią? Trzeba przyjść do siedziby takiej firmy, wybrać na miejscu auto, podpisać umowę, zapłacić kaucję i dopiero można wyjechać z niej pożyczonym samochodem? Nic bardziej mylnego, przynajmniej jeśli chodzi o politykę wynajmowania samochodów, jaką prowadzi nasza firma iPanek. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów – osób prywatnych i przedsiębiorców, przygotowaliśmy prosty system wynajmu aut – na dni i na miesiące. Ta elastyczna usługa dostępna jest w wielu miejscach w całej Polsce, a jedną z naszych lokalizacji jest Szczecin – lotnisko. Wynajem aut możesz zrealizować i dopełnić formalności z tym związanych jeszcze przed przylotem do tego miasta. Sprawdź, w jaki sposób to zrobić.

Rezerwacja auta na kilka dni w iPanek

Załóżmy, że przylatujesz do portu Szczecin – lotnisko. Wypożyczalnia samochodów iPanek ma tu jeden ze swoich oddziałów. Nie musisz jednak zastanawiać się, czy na miejscu na pewno będziemy mieć dostępny taki samochód, jakiego potrzebujesz. Zanim jeszcze wzbijesz się w powietrze i przylecisz do Szczecina na lotnisko, wynajem samochodów zorganizujesz sobie przez internet.

Do tego celu służy nasz prosty w obsłudze system rezerwacyjny, który znajdziesz na stronie iPanek. Na początek określ, od jakiego dnia i jakiej godziny chcesz wypożyczyć od nas samochód. Musisz też oznaczyć miejsce, z którego chcesz podjąć auto. Następnie podaj datę, godzinę i miejsce zwrotu pojazdu. Lokalizacja ta może być inna niż miejsce, z którego odebrałeś samochód. Po przejściu do kolejnego kroku sprawdź w systemie, jakie auta mamy do dyspozycji w danej okolicy. Oznaczasz, czy chcesz wypożyczyć pojazd z automatyczną czy manualną skrzynią biegów, jaki model i marka Cię interesują oraz czy chcesz wskazać limit przejeżdżanych dziennie kilometrów. Jeśli już zdecydujesz, który samochód chcesz wynająć, przejdź do etapu wyboru pakietu ochronnego. Im będzie on wyższy, większe bezpieczeństwo zapewni Tobie i Twoim pasażerom, ale i podniesie koszt całej usługi.

Z naszą pomocą możesz pozyskać samochód na kilka dni, z możliwością podjęcia go w Szczecinie – lotnisko. Wypożyczalnia aut iPanek ma także w swojej ofercie standardową usługę długoterminowego wynajmu samochodów.

Elastyczna usługa wynajmu pojazdów z wieloma korzyściami

Istnieje wiele argumentów przemawiających za tym, by wynająć długoterminowo samochód dla celów własnych lub związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. Poznaj je wszystkie i zdecyduj się na wynajęcie auta na co najmniej 31 dni w wypożyczalni iPanek. Nie pożałujesz dokonanego wyboru. Dlaczego? Głównie dlatego, że mamy atrakcyjną cenowo, elastyczną usługę wypożyczania aut na dłuższy czas. Umowę wynajmu długoterminowego możesz wypowiedzieć w ciągu 14 dni od chwili złożenia nam odpowiedniego oświadczenia.

Wynajem długoterminowy samochodu sprawia, że nie opłacasz samodzielnie kosztów serwisu, przeglądów czy obowiązkowych ubezpieczeń, a zachowujesz możliwość swobodnego korzystania z pojazdu. Nie ponosisz również kosztów utraty wartości auta w czasie. Słowem, same plusy!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w stacjonarnej wypożyczalni iPanek, która mieści się w Szczecinie przy lotnisku, w Goleniowie przy ul. Glewice 1a. Nasza wypożyczalnia czynna jest w godzinach od 9:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku oraz w soboty w godzinach od 9:00 do 13:00.