ipanek
The Art of sharing

Wypożyczalnia samochodów Toruń

Toruń to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce i zarazem bardzo atrakcyjne miejsce do życia i prowadzenia biznesu. Bez względu na to, czy planujesz krótki, czy długi pobyt w Toruniu, wypożyczalnia samochodów iPanek oferuje nowoczesne i wygodne pojazdy zaspokajające różne potrzeby w zakresie usług transportowych. Atrakcyjne warunki najmu pozwalają naszym klientom korzystać z wielu modeli pojazdów zarówno do celów służbowych, jak i prywatnych. Nasz wykwalifikowany zespół chętnie pomoże znaleźć rozwiązanie odpowiadające Twoim preferencjom – sprawdź ofertę wypożyczalni iPanek i przekonaj się, że wynajem auta nigdy nie był tak prosty, jak teraz!

Rezerwacja samochodu online z iPanek

Rezerwacja online to wygodna forma krótkoterminowego wynajmu pojazdów od iPanek. Wystarczy wypełnić elektroniczny formularz zamieszczony na naszej stronie – nie zajmie Ci to więcej niż 10 minut! Ustalasz datę i godzinę odbioru oraz zwrotu auta, wybierasz jeden z zaproponowanych przez nas samochodów i opłacasz zamówienie! Jeżeli odbierasz pojazd w Toruniu, wynajem samochodów możesz zakończyć w innym mieście. To Ty określasz najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację! W trakcie rezerwacji możesz wybrać różne dodatkowe opcje takie jak m.in. dopisanie do umowy kolejnego kierowcy, wypożyczenie fotelika dla dziecka czy wyjazd wynajętym autem za granicę. W razie jakichkolwiek zmian dotyczących zmiany terminu odbioru i zwrotu samochodu koniecznie nas o tym poinformuj! Przy dziennym limicie kilometrów do 100 km oferujemy naszym klientom zniżki!

Od osób prywatnych i przedsiębiorców pragnących wynająć online samochód w Toruniu, wypożyczalnia aut iPanek wymaga okazania ważnego prawa jazdy oraz drugiego dokumentu potwierdzającego tożsamość (dowodu osobistego lub paszportu). W przypadku najmu do celów indywidualnych niezbędne jest także podanie numeru karty kredytowej. W iPanek najkrótszy czas wynajmu wynosi 24 h. Dla firm przygotowaliśmy elastyczną ofertę najmu wyróżniającą się uproszczonymi procedurami!

Długoterminowy wynajem samochodów od iPanek to same korzyści!

Potrzebujesz samochodu na długi termin w Toruniu? Wynajem aut w tej formie dostępny jest zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Stała wysokość miesięcznego czynszu, brak ryzyka związanego z utratą wartości pojazdu, umowa z dwutygodniowym terminem wypowiedzenia i różnorodna oferta floty – oto główne przesłanki przemawiające za nawiązaniem długoterminowej współpracy z naszą wypożyczalnią. To my opłacamy ubezpieczenie i zajmujemy się naprawami oraz serwisem, a Ty korzystasz z samochodu w taki sposób, jakby był on Twoją własnością. Istnieje opcja wymiany auta w trakcie obowiązywania umowy oraz możliwość uzyskania zastępczego pojazdu w razie awarii.

Oddział wypożyczalni iPanek w Toruniu ma siedzibę przy ul. Stanisława Żółkiewskiego 15, w Centrum Handlowym Atrium Copernicus. Od poniedziałku do piątku wypożyczalnia jest czynna od 9 do 17, a w soboty od 9 do 17. Zachęcamy także serdecznie do kontaktu telefonicznego pod numerem 665800000.

Zobacz lokalizacje naszych wypożyczalni w innych dużych miastach Polski: