ipanek
The Art of sharing
zegarek ręka na kierownicy

Wynajem aut dla firmy – czyli jak zrobić to szybko i z minimum formalności?

|

Wynajem aut dla firmy często bywa dość skomplikowany, a koszty wypożyczenia samochodu wysokie. PANEK Rent a Car od ponad 21 lat jest oferuje klientom najlepsze rozwiązania z zakresu wynajmu długoterminowego, a do tego dysponuje własną flotą ponad 2000 pojazdów, które dostępne są natychmiast po podpisaniu umowy wynajmu aut dla działalności gospodarczej.

Wynajem aut dla firmy - to proste

Wynajem samochodu osobowego dla firmy nie jest w dzisiejszych czasach sprawą prostą. Kryzys na rynku półprzewodników oraz kłopoty z produkcją aut sprawiły, że zaczyna brakować pojazdów. Okazuje się jednak, że istnieje rozwiązanie, które pozwala pozyskać samochody do firmy praktycznie od ręki.

W ramach umowy wynajmu samochodu na cele działalności gospodarczej, korzystający z usługi otrzymuje nie tylko samochód, ale także ubezpieczenie wraz z usługą assistance, serwis i przeglądy okresowe. W przypadku zdarzenia drogowego firma zapewnia klientowi ciągłą mobilność. Podstawionym na miejsce kolizji samochodem zastępczym, będzie mógł kontynuować jazdę i w najkrótszym możliwym terminie wymienia go na pojazd zgodny z umową wynajmu. To niezwykle ważny aspekt stanowiący poważny argument przemawiający za opcją Rent a Car. Cena wynajmu jest stała i nie zawiera dodatkowych opłat w postaci wpłat początkowych, stanowiących procent wartości samochodu.

Jedynym zabezpieczeniem umowy wynajmu długoterminowego jest depozyt o wartości miesięcznego najmu, który zwracany jest klientowi po zakończeniu umowy. Wynajem aut dla firmy może zatem być nie tylko prosty, ale i przyjemny. W celu omówienia szczegółów prosimy o zainicjowanie kontaktu na adres e-mail: [email protected]

Podczas przygotowania dokumentów umowy wypożyczenia samochodu dla firmy klient poproszony zostanie o przekazanie danych, takich jak:

1. nazwa firmy,

2. NIP,

3. Adres działalności oraz dane kontaktowe

4. imię i nazwisko osoby podpisującej umowę w imieniu firmy,

5. adres email do wysyłki FV.

Wynajem aut dla firmy - Przykładowa oferta

Przykładowa oferta wynajmu długoterminowego na 12 miesięcy dla firmy wygląda następująco:

Segment SUV AUT: SEAT ATECA skrzynia automatyczna, rok 2021;

1. Limit 3 000 km/miesiąc (36 000 km rocznie)

2. Kwota wynajmu: 2430zł netto/miesiąc;

3. Pełny pakiet ochrony, udział własny szkodzie 0zł;

4. Koszt 1 km: 0,41zł netto/km po przekroczeniu limitu

5. Kaucja zwrotna: w wysokości jednomiesięcznego czynszu

Podana wyżej cena wynajmu samochodu dla firmy obejmuje:

1. ubezpieczenie OC/AC;

2. pakiet ASSISTANCE 24/7 na terenie całego kraju;

3. przeglądy okresowe, naprawy gwarancyjne;

4. dostęp do infolinii 24/7;

5. opony wielosezonowe;